ODHAĽUJEME: najlacnejšie priblíženie botoxu bez použitia injekcie

23.04.2018 07:57
ziva2

Ešte donedávna platilo pravidlo, že je nemožné zbaviť sa vrások, ktoré sa vyskytujú u väčšiny žien asi okolo tridsiatky len pomocou dobrého denného krému ako aj, že ich je možné prekonať iba pomocou botoxu alebo plastickej chirurgie, zďaleka tomu tak nie je.

Chirurgické zákroky a injekcie botoxu sa síce naozaj postarajú o pevnú pokožku, avšak často pôsobia dosť neprirodzene a taktiež môžu mať aj strašné dôsledky. Ide iba o dočasné riešenia, ktoré môžu dokonca poškodiť aj citlivé nervy na tvári a následne ovplyvniť, že nie je možné pohybovať niektorými časťami tváre. Oveľa lepšou alternatívou je osvedčene účinný prírodný krém proti vráskam Lux-Factor 4D Hyaluron, ktorý prirodzeným a úplne bezpečným spôsobom prostredníctvom biotických účinkov na bunkové steny vyhladzuje vrásky a zabraňuje tak ďalšiemu starnutiu pokožky a snaží sa o zachovanie jej mladistvého vzhľadu.

Intenzívny omladzujúci krém, ktorý naozaj funguje

Stopercentne prírodný krém Lux-Factor 4D Hyaluron ohúril už viac ako 15-tisíc Sloveniek. Na krém nedajú dopustiť aj mnohé známe osobnosti. Výsledky sú skutočne viditeľné už v priebehu dvoch až štyroch týždňov a môžete dosiahnuť až o 80% mladší vzhľad pleti. Obsahuje tiež vysokokvalitný mandľový olej, ktorý prirodzeným spôsobom vyživuje kožné bunky, stimuluje ich fungovanie, čím zlepšuje štruktúru pokožky a poskytuje jednotný tón pleti. Ideálna kombinácia 100% prírodnej kyseliny hyalurónovej a 4D Anti-Wrinkle formuly v kréme proti vráskam Lux-Factor 4D Hyaluron poskytuje bezpečnú a preukázateľne účinnú terapiu proti vráskam. Vďaka klinicky a dermatologicky testovanej formule patrí medzi najefektívnejšie inovácie v kozmetickom priemysle pre redukciu vrások a prevenciu starnutia pokožky. Mikromolekuly účinných zložiek v kréme Lux-Factor 4D Hyaluron prenikajú do hlbších vrstiev kože a vďaka biotickému pôsobeniu v medzibunkových membránach naplnia kožný záhyb zvnútra. Tým je vytvorený prírodný botox efekt a mladistvý vzhľad pokožky.

Pred a po dvoch týždňoch používanie krému Lux-Factor 4D Hyaluron proti vráskam:

Krém odporúčajú aj odborníci

Chceli by ste aj Vy vyskúšať najlepší omladzujúci krém proti vráskam Lux-Factor 4D Hyalurona neveríte nakupovaniu cez internet?

Nebojte sa, pretože značka Lux-Factor je natoľko presvedčená o kvalite svojho produktu, že Vám dokonca v prípade, ak s produktom nebudete spokojní, v priebehu 30 dní vráti Vaše peniaze. Práve teraz si ho môžete objednať za propagačnú cenu až s 50% zľavou na Lux-Factor.com alebo prostredníctvom telefónneho čísla +421220922547.

Pre ešte dodatočnú 10% zľavu zadajte pri objednávke zľavový kód ZENA

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk