To je krém, ktorý vyhladil už viac ako 10 miliónov vrások!

26.02.2018 08:01
shutterstock 144913789

Bez ohľadu na to, či ste práve sfúkli 30. sviečku na torte, alebo máte 70 a viac rokov, vráskam sa je prakticky nemožné vyhnúť. Či chceme alebo nie, prichádzajú s pribúdajúcimi rokmi. To však neznamená, že sa s nimi musíme aj zmieriť a dovoliť im zostať…

Moderná žena má k dispozícii mnohé krémy, ktoré sľubujú mladistvý vzhľad, avšak nie všetka kozmetika je skutočne aj účinná a prírodná. V dôsledku spoločenských tlakov sa do popredia ako ideál krásy dostáva mladá žena s bezchybnou pokožkou a práve preto sú čoraz obľúbenejšie plastické operácie a injekcie botoxu, tieto však môžu mať odstrašujúce dôsledky. Avšak život bez vrások je teraz iba na skok a teraz Vám povieme, prečo!

Krém so 100% prírodným hyalurónom

Našťastie sa aj na našom trhu objavil krém proti vráskam, ktorý skutočne funguje a zároveň je úplne prírodný. Jedná sa denný krém Lux-Factor 4D Hyaluron so 100 % kyselinou hyalurónovou, ktorá preniká pod vrchnú vrstvu pokožky a kožu v hlbších vrstvách hydratuje smerom zvnútra.

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková

Zázračný krém, ktorý výsledky predostrie už po 2 týždňoch používania, viditeľne zmenší mimické a zaplní hlboké vrásky, podporuje prirodzenú regeneráciu vrchnej časti pokožky a chráni pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Krém je vhodný pre všetky typy pokožky a získal si aj srdcia mnohých známych Sloviniek a Chorvátok, ktoré pre povahu svojej práce venujú veľkú pozornosť svojmu vzhľadu.

Opatrne pri výbere hyalurónu, ktorý nanášate na svoju tvár!

Generický hyalurón z čínskeho dovozu nie je vždy klinicky odskúšaný a testovaný, aby mohol zabezpečiť optimálne výsledky. Našťastie sa 4D Hyalurón krém proti vráskam od ostatných výrobkov odlišuje tým, že obsahuje výlučne 100 % prírodný hyalurón európskeho pôvodu, ktorý má jedinečnú kvalitu. Jedná sa o cennú účinnú látku, ktorá zabezpečuje pozoruhodné výsledky pri zmenšovaní vrások a omladzovaní pokožky. Hyalurón európskeho pôvodu bez škodlivých vedľajších účinkov dlhodobo zabezpečuje hladký a mladistvý vzhľad pokožky a zlepšuje samotnú štruktúru pokožky.

Vymažte aj Vy vrásky zo svojej tváre!

Práve teraz si môžete objednať Lux-Factor 4D Hyaluron krém proti vráskam za propagačnú cenu, s viac ako 50% zľavou, len na Lux-Factor.com alebo prostredníctvom telefónneho čísla +421220922547.

Pre ešte dodatočnú 10% zľavu zadajte pri objednávke zľavový kód ZENA.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk