Aby ste sa cítili dobre: Výnimočné darčeky nakúpite v lekárni

14.11.2022 00:00
mojalekaren, pr, nepouzivat

Sviečky, parfumy, darčekové kozmetické balíčky, vitamíny aj doplnky stravy na kĺby patria k stáliciam na zozname vianočných darčekov. Zo skladu MojaLekáreň.sk každý rok putujú do darčekových taštičiek a baliacich papierov ako prvé. To ale nie je všetko, čo MojaLekáreň.sk, najväčšia lekáreň na slovenskom internete, vo svojom sortimente ponúka. Môžete si vybrať z 37 000 produktov! A pretože vieme, že to nie je také jednoduché, tak sme pre vás pripravili špeciálnu vianočnú akciu s výberom výnimočného a extra darčekového tovaru.

Hitom elektro pre zdravie

„Z ponuky tisícky produktov sme poctivo vybrali tipy na vianočné darčeky pre ženy, mužov, deti a seniorov. Hitom tohtoročných Vianoc je elektro pre zdravie – inteligentné športové hodinky alebo masážne a zdravotnícke prístroje“, hovorí PharmDr. Vladimír Finsterle, majiteľ a zakladateľ MojaLekáreň.sk.

mojalekaren, pe, nepouzivat

Inšpirácia na vianočný darček

Len pre inšpiráciu: Ženy svojim mužom najčastejšie kupujú parfumy, prípravky na vlasy a bradu alebo darčekové kozmetické sady. Muži ženám zase kvalitné krémy, prírodnú kozmetiku, elektro pre zábavu a voľný čas alebo esenciálne oleje pre relax a wellness. A keď si nie sú istí, čo ich ženu poteší, darujú jej darčekovú poukážku, aby sa sama rozhodla, čo jej urobí radosť.

mojalekaren, pr, nepouzivat

Najobľúbenejšie zdravé dobroty

Obľúbeným darčekom sú aj zdravé potraviny. Víťazí medzi nimi darčekové balíčky s orechmi a mandľami alebo zdravými sirupmi, vianočné mixy sušeného ovocia a orechov alebo dózy s francúzskymi sušienkami. Jednotkou medzi nápojmi je potom matcha čaj, ideálny darček pre všetkých, ktorí sa cítia bez energie a unavení, alebo džús z goji nabitý vitamínmi, minerálmi a antioxidantmi.

Vo vianočných akciách na MojaLekáreň.sk si skrátka každý príde na svoje. Tohtoročné darčeky nakúpite na www.mojalekaren.sk.

mojalekaren, pr, nepouzivat
chyba