Brusnice a D-manóza: vaši jesenní spojenci

29.11.2017 08:21

Jesenné zmeny počasia imunite nepridávajú, a organizmus je tak náchylnejší k ochoreniam. Vedľa nachladnutia to môžu byť aj problémy močových ciest.

Jeseň je v plnej sile a zmeny počasia imunite...
Jeseň je v plnej sile a zmeny počasia imunite nepridávajú. Zdroj: Walmark

Z týchto nepríjemných ťažkostí však samozrejme nie je možné viniť iba prechladnutie. Ich hlavnou príčinou sú baktérie. Aby sme predišli vzniku bolestivých problémov, je potrebné vyvarovať sa premnoženiu baktérií v močových cestách. Dôležité sú správne hygienické návyky a pitný režim. Keď na to príde a dostavia sa príznaky infekcie, teda časté nutkanie ísť na toaletu, ostrá bolesť a pálenie pri močení či zvýšená teplota, je potrebné okamžite zasiahnuť a najlepšie navštíviť lekára.

Kanadské brusnice a D-manóza

Ľudské telo má našťastie jedinečnú schopnosť poradiť si s niektorými problémami takmer samo. K podporným opatreniam ako je odpočinok, dodržovanie pitného režimu a následné močenie, môžu byť ideálnym doplnkom tiež produkty na prírodnej báze. Uroval® manosa Akut využíva šetrnú prírodu. Obsahuje ideálnu kombináciu dvoch látok prírodného pôvodu: kanadské brusnice a D-manózu. Brusnice používali tradične už naše staré mamy. Extrakty z kanadských brusníc majú vysoký obsah proanthokyanidínov (PAC) a sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok. D-manóza je monosacharid bežne sa vyskytujúci napríklad v ovocí. Tieto látky sa vstrebávajú do krvi, odkiaľ sú filtrované do moču, ktorý vyplachuje močový mechúr.

K odpočinku a pravidelnej výmene tekutín môžete...
K odpočinku a pravidelnej výmene tekutín môžete pridať výživové doplnky na prírodnej báze. Zdroj: Walmark

Rovnako ako pri iných zdravotných problémoch aj pre močové cesty platí, že najdôležitejšie je udržať si dobré zdravie. Pri opakovaných ťažkostiach sa neváhajte obrátiť na svojho lekárnika, ktorý vám poradí, ako a čím svoju starostlivosť o zdravie doplniť. Výživových doplnkov na prírodnej báze je k dispozícii široká škála.

Produkty rady Uroval

Na výber máte napríklad z celej rady výživových doplnkov Uroval®. Sú vhodné pre deti od 3 rokov, Uroval® manosa AKUT a Uroval® D-Manosa sú vhodné tiež pre tehotné a dojčiace ženy. Zložky týhto prípravkov pochádzajú z prírody a sú považované za bezpečné. Uroval® ponúka riešenie z prírody.
www.uroval.sk

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk