Spoločnosť Bang & Olufsen predstavuje Beoplay EX, svoje najviac všestranné skutočne bezdrôtové ANC slúchadlá

Spoločnosť Bang & Olufsen dnes oznámila spustenie Beoplay EX, najnovšieho prírastku do ich portfólia nositeľných audio zariadení. Vďaka úžasnému zvuku, adaptívnemu ANC a plne vodotesnému dizajnu, sú slúchadlá Beoplay EX najuniverzálnejším modelom skutočne bezdrôtových slúchadiel od Bang & Olufsen. Skonštruované na zjednodušenie osobného zvuku, ponúkajú slúchadlá Beoplay EX jedinečnú kombináciu výkonu a štýlu na vytvorenie dokonalého osobného zvukového spoločníka na zosilnenie všetkých druhov každodenných zvukových zážitkov.

02.06.2022 00:00
bang olufsen, pr nepouzivat

„Beoplay EX stelesňujú bezproblémovú zmes pohodlia, luxusu a kvalitného zvuku, čo všetko spája celé naše legendárne audio portfólio dohromady. Od našich ocenených ANC slúchadiel na uši Beoplay H95 až po Beoplay Portal, náš premiérový vstup na herný trh, sú slúchadlá Beoplay EX prirodzeným ďalším krokom v našej ponuke špičkového zvuku“, hovorí Dorte Vestergaard, riaditeľ sekcie Bang & Olufsen.

KOMPAKTNÝ DIZAJN. VYTVORENÉ PRE KOMFORT.

Slúchadlá Beoplay EX sa od predchádzajúcich slúchadiel Bang & Olufsen odlišujú predovšetkým v tvare ich dizajnu. Stonkový tvar navrhnutý Thomasom Bentzen, bol prijatý a pretvorený na hotovú ponuku, ktorá je rovnako štýlová a pohodlná. Puzdro slúchadiel umiestnené vo vnútri ucha je menšie ako kedykoľvek predtým a zaisťuje pohodlné a stabilné napasovanie, ktoré je možné nosiť celé hodiny bez upravovania.

Praktickosť tohto nového tvaru sa spája s charakteristickou estetikou Bang & Olufsen, ktorá bola zdokonalená v priebehu 96 rokov remeselného spracovania a dizajnových inovácií. Od zrkadlového skleneného rozhrania, ktoré zachytáva svetlo v dokonalom momente, až po obklopujúci brúsený hliníkový krúžok, vytvárajú slúchadlá Beoplay EX pre nositeľa jasný postoj, či sa rozhodne pre farebné prevedenie hladkého čierneho antracitu, opulentného zlatého tónu alebo nápadného antracitového kyslíka. Beoplay EX sú dodávané s pasujúcim nabíjacím puzdrom z brúseného hliníka, ktoré prakticky pasuje do vrecka, vďaka čomu je dokonalým spoločníkom na cesty.

bang-olufsen, pr nepouzivat

ZVUK, KTORÝ UCHVÁTI DUŠU. PO CELÝ DEŇ.

Či už sa slúchadlá Beoplay EX používajú v kancelárii, na cestách, v telocvični alebo doma, boli navrhnuté spoločnosťou Bang & Olufsen s cieľom poskytnúť ten najlepší zvuk pre akékoľvek prostredie. Vyladené akustickými inžiniermi s desaťročiami skúseností, prinášajú slúchadlá Beoplay EX špičkový zvuk, ktorý očakávajú poslucháči od prenosných a domácich zvukových produktov značky Bang & Olufsen v porovnateľne miniatúrnom prevedení zariadenia do uší. Slúchadlá Beoplay EX zahŕňajú technológiu „Adaptive Active Noise Cancellation“, ktorá používateľovi umožňuje oceniť hĺbku, detaily a čistotu zvuku, akú jeho interpret pôvodne zamýšľal, pre skutočne pohlcujúci zvukový zážitok.

Nový tvar dizajnu slúchadiel Bang & Olufsen vytvára priestor pre 9,2 mm reproduktorový menič v slúchadlách Beoplay EX, čo je najväčší aký kedy naša značka použila pre skutočne bezdrôtové zariadenie. Výsledkom je výrazné zvýšenie výkonu každého zvukového momentu bez kompromisov v oblasti pohodia. Počúvanie môže trvať celý deň, pretože Beoplay EX majú až 20 hodinovú výdrž prehrávania vrátane nabíjania v puzdre a 6 hodín prehrávania so zapnutou funkciou ANC.

Táto kombinácia bezkonkurenčnej kvality zvuku a pôsobivej funkcie ANC je spojená s vylepšením kvality telefonického hovoru, takže Beoplay EX môžete kedykoľvek použiť pri stretnutiach alebo osobných hovoroch. Každé slúchadlo má zabudované tri mikrofóny s technológiou v tvare lúča a svojou vlastnou hlasovou funkčnosťou, aby ste tak mali plynulý zážitok z telefonického hovoru.

JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE. VŠESTRANNOSŤ.

Vďaka najnovšej technológii Bluetooth 5.2 a redukcii hluku na pozadí, vám Beoplay EX uľahčujú bezdrôtové pripojenie a spojenie s kanceláriou, priateľmi a rodinou na akomkoľvek mieste. Vďaka viacbodovému pripojeniu sa môžu slúchadlá pripojiť taktiež k dvom zariadeniam súčasne, čo umožňuje nositeľom počúvať hudbu v jednom uchu a telefonovať v druhom. Beoplay EX nie sú len lídrom v oblasti pripojenia, ale tento nový model je taktiež odolný voči potu a prachu a je vodotesný triedy IP57, čo z týchto slúchadiel robí mimoriadne odolné osobné zvukové riešenie.

bang olufsen, pr nepouzivat

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Beoplay EX 399 EUR
Farba „Anthracite Oxygen“ Od 5. mája 2022
Farba „Gold Tone“ Od 27. mája 2022
Farba „Black Anthracite“ Od júna 2022

Slúchadlá Beoplay EX sú celosvetovo dostupné u Bang & Olufsen, online a u vybraných predajcov.

Materiály Hliník, Tvrdené sklo, Guma, Polymér
Farebné prevedenia Čierny antracit, Antracitový kyslík, Zlatý tón

Technické údaje

Typ Slúchadlá do uší
Obsah balenia Slúchadlá Beoplay ex, Nabíjacie puzdro, Silikónové nástavce + penové nástavce ComplyTM Foam, Nabíjací kábel USB-A na USB-C, Sprievodca rýchlym štartom
Dostupné príslušenstvo Náhradné slúchadlá do uší, Nabíjacie puzdro
Balenie Maloobchodná darčeková škatuľka
Frekvenčný rozsah 20 – 20,000 Hz
Impedancia 32 ohmov
Citlivosť 108 +/- 2 db, 1 mW @1 kHz
Bluetooth Bluetooth 5.2 • AAC, SBC, aptX Adaptive
Meniče reproduktorov 9,2 mm elektrodynamické meniče s neodýmovými magnetmi
Mikrofón 6 digitálnych MEMS mikrofónov celkovo, 3 digitálne MEMS mikrofóny v každom slúchadle
Tlačidlá Dotykové ovládacie prvky: Prehrať/Pozas­taviť/Preskočiť skladbu/Prijať hovory ANC/Režim transparentnos­ti/Zvýšenie hlasitosti/Zníženie hlasitosti
Hmotnosť 65g /2 × 6 g slúchadlá + 53 g puzdro
Rozmery slúchadlá (Š, V, H) 22,5 × 34,8 × 2­2,66 mm
Rozmery nabíjacie puzdro (Š, V, H) 66,15 × 28,1 × 4­8,15 mm

Batéria

Slúchadlá: Výdrž až 6 hodín s funkciou ANC
Slúchadlá + nabíjacie puzdro: Výdrž až 20 hodín s funkciou ANC

Veľkosť batérie

Nabíjacie puzdro Kapacita 600 mAh
Slúchadlá Kapacita 70 mAh

Čas nabíjania

Slúchadlá ~ 1,5 hodiny v nabíjacom puzdre
Nabíjacie puzdro ~ 2 hodiny pomocou USB-C, ~ 2,5 hodiny bezdrôtového nabíjania

Slúchadlá Beoplay EX zakúpite v bisaudio.sk, nay.sk a muziker.sk

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy