Vyskúšajte aj vy nezameniteľné chute milované celými generáciami

Kaufland v produktovom rade s názvom Z lásky k tradícii ponúka výrobky, ktoré Slováci milujú od nepamäti. Produkty vyrobené výlučne zo slovenských surovín od domácich dodávateľov uviedol na svoje pulty už pred dvoma rokmi a odvtedy sortiment neustále rozširuje.

21.09.2020 00:00
kaufland, PR článok, nepoužívať Foto:

Nechajte sa očariť chuťou overených receptúr, ktoré do Kauflandu prináša produktový rad Z lásky k tradícii.

Na svoje si prídu milovníci mliečnych aj údenárskych výrobkov

Z údenín sú to dva druhy šunky, párky s vysokým podielom mäsa či voňavé trvanlivé klobásky údené na bukovom dreve, ale aj grilovacie domáce klobásy so syrom.

Z mliečnych výrobkov si určite vyberú deti aj dospelí. Mamy a otcov pri varení alebo pečení potešia tučný hrudkovitý tvaroh, smotana na šľahanie, kyslá smotana, maslo a mlieko či kefír od farmárov z horských a podhorských oblastí. Deti si zase zamilujú husté smotanové jogurty s kúskami ovocia, termix alebo tvarohovo-smotanový dezert.

A aké by bolo Slovensko bez syrov! V sortimente preto možno nájsť typický údený aj neúdený polooštiepok, nivu či syr s bielou plesňou. Na svoje si príde naozaj každý!

Foto: Kaufland
Kaufland, PR článok, nepoužívať

Získali ocenenia

O tom, že poctivé produkty zákazníkom chutia, svedčí aj víťazstvo v programe Voľba spotrebiteľa – Najlepšia novinka 2020. V kategórii syrov bol ako najlepšia novinka zákazníkmi ocenený Mäkký zrejúci syr s bielou plesňou. Ten do svojej najlepšej podoby, jemne krémovej konzistencie, dozrieva postupne. Na rozdiel od väčšiny plesňových syrov sa pri jeho výrobe nepoužíva živočíšne syridlo, preto je vhodný aj pre vegetariánov.

Víťazstvo v kategórii mliečnych dezertov získal Detský tvarohovo-smotanový dezert s vanilkovou a čokoládovou príchuťou, ktorý sa vyrába zo slovenského mlieka, čerstvej smotany a tvarohu. Napriek prívlastku „detský“ si na ňom určite pochutia aj dospelí.

Foto: Kaufland
Kaufland, PR článok, nepoužívať

Ak ste výrobky z radu Z lásky k tradícii ešte neochutnali, tak neváhajte! Nájdete ich v predajniach Kauflandu a viac informácií o tomto produktovom rade sa dozviete na webstránke spoločnosti.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy