Máte v tom hokej? Ako zabodovať, poradí brankár Ján Laco

Ste čerstvým majiteľom zákazníckej karty Kaufland Card, no stále máte hokej v tom, aké výhody vám prináša?

23.03.2021 00:00
Kaufland card, PR článok, reklama, nepoužívať

Ako s ňou čo najlepšie zabodovať, vám poradí Ján Laco, sympatický hokejový brankár, ktorý nám na MS 2012 vychytal striebro. A najnovšie to vychytal aj na nákupoch, kam si to namieril s novou Kaufland Card! Bodovať v tejto nákupnej lige však môže každý, nielen hviezdy vtipnej TV kampane. Výhody, ktoré získate s Kaufland Card, totiž v Kauflande neplatia len pre celebrity, ale pre všetkých zákazníkov reťazca. Stačí si len aktivovať digitálnu či fyzickú kartu a aj vy môžete okamžite využívať všetky benefity, ktoré ponúka.


Tri tipy od Jána Laca: S týmito výhodami zaručene zabodujete! 

1) EXKLUZÍVNE ZĽAVY nielen pre hokejové hviezdy

Presne pre vás Kaufland každý týždeň prináša exkluzívne zľavy na vybrané produkty. Ak máte aktivovanú digitálnu kartu, stačí nakuknúť do aplikácie vo vašom mobile. Nájdete ich tiež v aktuálnom letáku, na webstránke reťazca, a zaručene ich neprehliadnete ani priamo v predajni – sú špeciálne označené. Takto vám neujde žiadna výhodná ponuka!

2) VERNOSTNÉ BODY, tak to je gól!

Nakúpili ste? Prakticky už teraz ste ušetrili. Za každé jedno euro nákupu totiž získate jeden vernostný bod. A potom sa môžete sami rozhodnúť, či ich premeníte na kupóny, alebo ich radšej vymeníte za vernostné produkty, špeciálny akciový sortiment či iné benefity. Výber je len na vás! To sa oplatí, nie?

3) ZĽAVOVÉ KUPÓNY len pre vás. To je úplne iná liga…

Sú určené každému osobne – nielen hviezdam slovenského hokeja, ale aj Mišovi Hudákovi či Sväťovi Malachovskému, a samozrejme aj vám! Teda, ak práve nakupujete s Kaufland Card. Nájdete ich v mobilnej aplikácii Moje výhody. Ak máte kartu vo verzii „do peňaženky“, prihláste sa do vášho účtu cez webku moj.kaufland.sk alebo cez tablet priamo v predajni.

Kaufland card, PR článok, reklama, nepoužívať

Kupóny môžu byť aktivované, alebo si ich aktivujete sami. Celkom jednoducho – stačí kliknúť na tlačidlo Aktivovať. Okrem bežných kupónov tu nájdete aj také, ktoré si môžete zameniť za konkrétny počet bodov – a tie zasa využijete inak. Kupóny si uplatníte tak, že pred zaplatením nákupu v pokladni naskenujete Kaufland Card a všetky aktivované kupóny sa automaticky uplatnia. Opäť ste ušetrili!

Nezabudnite pri svojich nákupoch využívať všetky výhody svojej Kaufland Card. Viac info o aktivácii či výhodách Kaufland Card nájdete na: kaufland.sk/k-card.html.

chyba