Urobte si radosť na Deň matiek: Máme pre vás skvelý tip!

#kauflandvasbavi aj naďalej: A tentoraz zabaví aj všetky maminy na Deň matiek!

03.05.2021 00:00
Kaufland, PR článok, reklama, nepoužívať

Byť mamou je úžasné. Ak pravda, nemusíte tak, ako väčšina žien v posledných mesiacoch zvládať jednou rukou home office, druhou školopovinné dieťa a tou „treťou“ domácnosť. Ak aj vy patríte do zástupu mamiek, mamičiek a mamulienok, ktoré každý deň v týždni podávajú doma či v práci výkony hodné Oscara, máte plné právo užiť si váš sviatok tak, ako sa patrí. Zaslúžite si to!

Prijmite pozvanie na jedinečný večer plný hudby, ktorý je venovaný exkluzívne len vám. Či prizvete aj deti a manžela, využijete túto vzácnu chvíľu iba pre seba, alebo naopak, strávite výnimočný večer práve s tou vašou maminkou, je už len a len na vás.

#kauflandvasbavi aj na Deň matiek! Všetci...
kaufland 3888, PR článok, reklama, nepoužívať #kauflandvasbavi aj na Deň matiek! Všetci milovníci dobrej hudby sa môžu tešiť na ďalší unikátny večer plný hudby.

Pre najláskyplnejšie bytosti na svete

Kaufland vás pozýva na LIVE vystúpenie obľúbených slovenských interpretov, určené pre tie najláskyplnejšie bytosti na svete. Pre vás! Vaši najbližší vedia, že by ste pre nich urobili všetko, no tentoraz si zaslúžite niečo špeciálne vy. Užite si v nedeľu 9. mája doslova „unikátny“ online koncert, pridajte k nemu dobrú kávu, pohár vínka či láskyplné objatie od vášho partnera a ratolestí, a prežite príjemný večer, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Tešiť sa môžete napríklad na veľké vyznanie lásky od vášho obľúbeného Desmodu, Ega, rapera Majselfa, či Máriu Čírovú a jej „Unikát“.

Z lásky k tebe, mami

Exkluzívny online projekt „Z lásky k tebe, mami“ je ďalším pokračovaním multižánrového festivalu #kauflandvasbavi, ktorý vám už tradične zadarmo prináša spoločnosť Kaufland. Prežite tento rok naozaj nezabudnuteľný Deň matiek a pustite si v nedeľu 9. mája 2021 večer o 20.00 hod. originálny online koncert na stránke www.kauflandvasbavi.sk, na FB Kaufland Slovenská republika alebo YouTube kanáli Kaufland Slovensko.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
chyba