Kto sa prebojuje do finále MS vo futbale?

10.07.2018 13:50
tipsport

Svetový šampionát v Rusku sa zmenil na súkromnú párty európskych celkov. Posledných zástupcov iných kontinentov vyprevadili vo štvrťfinále Francúzi (Uruguaj) a Belgičania (Brazíliu).

Teraz si to obaja favoriti rozdajú o postup do finále medzi sebou. Kto sa bude radovať? Spestrite si priebeh prestížneho stretnutia so súťažou v live stávkach a zabojujte o parádne výhry!

Ako to vidia tipéri?

29 % tipérov verí v tomto zápase Francúzom (2,53), remízu tipuje až 43 % borcov (3,30) a na strane Belgicka stojí 28 % komunity (3,07). Ako to vidíte vy? „Očakávam góly, ale predsa vidím väčšie defenzívne kvality u Francúzov. Belgicku bude chýbať Meunier. Galský kohút preradil v play off na vyššiu rýchlosť, celkom s prehľadom vyradil Argentínu aj Uruguaj a pri relatívne vyrovnaných kurzoch mu verím viac ako Belgičanom, ktorí už niekoľkokrát na turnaji ukázali defenzívne nedostatky,“ napísal v analýze tipér veleque. Skúsite to s ním aj vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk