Ako zarobiť na zápasoch NHL 18 000 EUR?

12.12.2017 08:00
tipsport

Najširšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených borcov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! Z Tiket arény pochádza aj bravúra od stratéga s nickom TOTI2.

Tento komunitný obľúbenec to poriadne roztočil! Vďaka strelcom z NHL si poriadne namastil vrecká. Ujali sa mu dva tikety, keď na jednom trafil štyroch snajperov a zhrabol 12-tisíciek, na druhom zarobil pri rovnakom vklade 20 „euríčiek“ ďalších takmer 6-litrov. Dokopy je teda bohatší o vyše 18 000 EUR! A to mohol inkasovať ešte 22 000 EUR, keby mal viac šťastia v ďalších dvoch akovkách. V prvom prípade ostal nešťastným kvôli senátorovi Ryanovi a v druhej náloži ho odpísal jeho ottawsky spoluhráč Jean-Gabriel Pageau… Ale aj tak si tipér prišiel na parádny balík peňazí!

Chceli by ste sa aj vy takto krásne nabaliť? Navštívte spomínanú Tiket arénu, ktorá je plná tiketov od skúsených tipérov a nechajte sa inšpirovať. Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si skvelé výhody plynúce z členstva a získajte vstupný bonus 999 EUR!

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk