Víchrica z Liptova

06.11.2017 14:46

Petra Vlhová. Má skvelé výsledky, výborné vyhliadky a už aj vlastný časopis.

Slovenská lyžiarska hviezda a jej unikátne rýchly prienik do absolútnej svetovej špičky sa stal inšpiráciou pre vytvorenie lifestylového 100-stranového magazínu, ktorý odhaľuje jej súkromný i športový vesmír.

O tom, čo a kto stojí za zrodením veľkého talentu slovenského športu, hovorí pilotný článok „Víchrica z Liptova“ a dopĺňajú ho veľké rozhovory s jej najbližšími – otcom Igorom, mamou Zuzanou, bratom Borisom a talianskym trénerom Liviom Magonim.

Magazín približuje aj, ako vyzerá Petrina príprava na lyžovačku, predstavuje jej túžby, sny i športové idoly (Hermann Meier, Veronika Zuzulová), prináša fakty o zimnej olympiáde v Pjongčangu 2018, nechýbajú ani zaujímavé články o osobnostiach minulých zimných olympiád či o „exotoch“ na lyžiarskych svahoch. Magazín „Petra“ venuje veľký priestor aj seriálu pretekov o Svetový pohár, pričom predstavuje jeho historicky najúspešnejších držiteľov Krištáľového glóbusu. A fanúšikovia Petry Vlhovej určite ocenia, že v magazíne nájdu jej veľkú podpisovú kartu i kalendár pretekov tohtoročnej zimnej sezóny.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk