Tento darček zoženiete aj na poslednú chvíľu. Darujte pod stromček divadlo

Keď sa zhasnú svetlá a zodvihne sa opona, vchádzate do úplne iného sveta, aký je vonku za múrmi divadla. Zrazu nemusíte riešiť pandémiu ani iné osobné či pracovné problémy, ktoré vám prechádzajú hlavou.

06.12.2021 00:00
SND, PR, nepouzivat

Divadelné predstavenie sa totiž odohráva priamo pred vašimi očami. Cítite prítomnosť hercov, ich emócie a energiu. Zdieľate s nimi ich príbeh a pritom zabúdate na ten svoj. Svet vonku jednoducho na chvíľu úplne prestáva existovať.

Tento pocit sa dá skutočne zažiť len v divadle. Atmosféra divadla je neprenosná, očarujúca, vysoko návyková a v čase pandémie, bohužiaľ, aj dočasne nedostatková.

Najkrajším darčekom nech je stretnutie

V SND v čase lockdownu nikam neodchádzame, práve naopak, aj napriek prázdnym sálam intenzívne myslíme na svojich návštevníkov a ich blízkych, ktorí v najbližších dňoch a týždňoch budú pravdepodobne často rozmýšľať nad výberom vhodných vianočných darčekov.

Slovenské národné divadlo má pre všetkých skvelý tip na výnimočný vianočný darček. Darujte tento rok pod stromček stretnutie. Lockdown sa raz skončí a všetci sa budeme chcieť opäť vidieť a stretnúť, napríklad aj v divadle. Venujte svojim najdrahším darčekové poukážky na predstavenia Činohry, Opery a Baletu Slovenského národného divadla.

,,Sme presvedčení, že pod stromčekom nemusia byť len materiálne veci. Aj preto veríme, že darčeková poukážka do Slovenského národného divadla bude skvelým tipom na darček pre všetkých, ktorí chcú svojich blízkych obdarovať výnimočnými zážitkami, a v neposlednom rade aj pre tých, ktorí budú zháňať originálny darček na poslednú chvíľu,” hovorí generálny riaditeľ SND Matej Drlička.

Darčekovou poukážkou do SND môžete potešiť nielen vašu manželku alebo manžela, rodičov či starých rodičov, súrodencov, kamarátov alebo svokrovcov, ale aj sami seba. Spolu môžete na predstaveniach Činohry, Opery, ale i Baletu SND prežiť nezabudnuteľné zážitky plné jedinečných príbehov, podmaňujúcej hudby a pôsobivého tanečného umenia.

SND, PR, nepouzivat

Kúpite pohodlne online

Vianočné darčekové poukážky do Slovenského národného divadla si môžete zakúpiť online na snd.sk/poukazky. Kupujúci si môže vybrať z poukážok v hodnote 20, 35 a 50 eur. Platnosť darčekovej poukážky je jeden rok.

Pri nákupe online dostanete zakúpenú poukážku obratom emailom v elektronickej podobe, ktorú si môžete pohodlne vytlačiť sami doma.

Lístky do divadla sú dôvodom, prečo sa elegantne obliecť či zvoliť výraznejší účes alebo makeup. Konečne bude príležitosť vytiahnuť zo skrine šaty, ktoré čakajú na svoju slávnostnú popandemickú premiéru. Prečo? Pretože divadlo je skrátka mimoriadna udalosť.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy