Chcete naspäť 10% z vašej dovolenky? Ukážeme vám ako!

Neviete sa dočkať leta? Tento rok sme letné teploty na Slovensku zažili netradične už v apríli. Možno ste sa práve preto začali zamýšľať nad tým, kde strávite tohtoročnú letnú dovolenku.

24.04.2024 00:00
dovolenka, more Foto:

Všetko si chcete naplánovať a vybaviť tak, aby to bolo pre vás čo najvýhodnejšie. Ak hľadáte spôsob, ako ešte aj ušetriť, máme pre vás tip, s ktorým môžete získať späť až 10% z ceny dovolenky. Leto je čas, kedy zvykneme zvolniť, vychutnávame si dlhé letné večery, deti prázdniny.

Zmeškali ste skoré zľavy? Nevadí

Niekto o letnej dovolenke začne snívať a zároveň ju aj plánovať už v decembri. Ak nepatríte k tým, ktorí striehnu na first moment ponuku cestovných kancelárií a nechávate si na výber dovolenky viac času, nemusíte smútiť. Stačí, ak na ňu použijete zlatú kreditnú kartu Mastercard World od VÚB banky. Ako na to? Zaplaťte ňou za letenky, ubytovanie, požičanie auta či služby cestovnej kancelárie a VÚB banka vám vráti až 10 % späť. Platí to pre všetky novovydané karty pri uskutočnení prvej platby za cestovné náklady, maximálne do výšky 25 €. Pri ďalších online nákupoch vám vrátime štandardne 1% zo zaplatenej sumy (maximálne však do výšky 20 eur/ mesiac).

Okrem toho ešte získate aj ďalšie zľavy a odmeny:

  • Odmena za platby – pri aktívnom používaní kreditnej karty Mastercard World môžete dosiahnuť až 100% zľavu z mesačného poplatku. Stačí ak v danom zúčtovacom období urobíte platby spolu v objeme aspoň 700 eur. Zľavu 3 eurá z poplatku získate pri platbách v objeme aspoň 500 eur. Do tohto objemu sa počítajú platby hlavnou aj dodatkovou kartou.
  • Money back – s kreditnou kartou Mastercard World získate 1% späť z platieb na internete. Odmena z týchto platieb môže byť vo výške max. 20 eur mesačne. Rovnako to platí pre platby hlavnou aj dodatkovou kartou.
  • Narodeniny – navyše za všetky platby kartou v deň vašich narodenín dostanete 4% späť, maximálna odmena je 15 eur.
  • Zľavy u obchodníkov – so svojou kartou Mastercard môžete využívať exkluzívne zľavy a benefity na www.mojmastercard.sk.
Foto: SHUTTERSTOCK
dovolenka

K hlavnej karte môžete požiadať aj o viac dodatkových kariet pre vašich blízkych, dokonca už aj pre teenagerov od 15 rokov. Nielen v lete využijete aj cestovné poistenie v cene karty. Súčasťou hlavnej karty je zároveň nadštandardné cestovné poistenie do celého sveta, vrátane poistenia pátrania a záchrany na horách, poistenie ochrany tovaru a predĺžená záruka kúpeného tovaru. Toto poistenie sa vzťahuje aj na ďalších 5 spolucestujúcich.

Ak cestujete na dovolenku lietadlom, určite sa vám zíde, že s kreditkou Mastercard World získate bezplatné vstupy do letiskových salónikov vo Viedni, Prahe i Bratislave. Môžete tak začať dovolenkovať už na letisku a v pohodlí si vychutnať dobré jedlo, pitie a veľa ďalšieho. So službou LoungeKey, ktorú máte ku karte k dispozícii, získate zvýhodnené vstupy do VIP salónikov na letiskách po celom svete. Viac informácií o kreditných kartách získate na našom webe.

chyba