Fio banka v nových spotoch vyráža do Talianska

Fio banka priváža nové reklamné spoty zo série Pre každú jazdu. Hlavnými tvárami sú stále Daniel Fischer ako kolotočiar Fredy Bihári a Petra Nesvačilová, ktorá stvárňuje jeho manželku Karmen. Dvojica tentoraz vyrazila na dovolenku do Talianska.

05.01.2024 00:00

Agentúra Jinej Gang pripravila aj ďalšie pokračovanie kampane pre Fio banku s názvom Pre každú jazdu, v ktorej svojich hlavných protagonistov, Fredyho Bihári a jeho manželku Karmen, poslali na dovolenku do Talianska. Dvojicu sledujeme pri ich príchode na mýtnu bránu, v kempe, na pláži či na tradičnom rybom trhu. V hlavných úlohách diváci uvidia Daniela Fischera a Petru Nesvačilovú. Spoty vznikli v produkcii AdKolektiv, režíroval ich Daniel Růžička, osvedčený tvorivý tím sa tak nezmenil. Natáčalo sa na niekoľkých rôznych miestach v Chorvátsku, Slovinsku aj Taliansku.

„Od začiatku sme sa tešili na to, kam až bude možné kampaň Pre každú jazdu posunúť, pretože sme vedeli, že komická dvojica ponúka bohaté možnosti. Atraktívne prostredie a humor tak trochu na hrane, to sú hlavné znaky aj tohtoročného pokračovania. Stojíme si za tým, že si zo seba aj banka môže urobiť srandu a oceňujú to súčasní aj noví klienti. Okrem toho, že naše reklamy budia emócie, tak aj na číslach vidíme, že kampaň dobre funguje a plní svoj účel,“ uvádza nové spoty obchodný riaditeľ Fio banky Jan Bláha.

V rámci pokračovania bolo natočených celkom 5 spotov, diváci ich postupne uvidia v priebehu januára.

chyba