Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?

28.02.2018 08:00
vub

VÚB vám ponúka riešenie – budujte si rezervu cez SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE, ktorý lepšie zhodnotí vaše peniaze.

Riešiť bývanie bez dlhodobých pôžičiek už dnes dokáže málokto. Sny o vlastnom bývaní sa plnia vďaka dostupným hypotékam. VÚB aj tento rok poskytuje dostupné úvery na bývanie bez vstupného poplatku a s jedinečným ročným úrokom už od 1, 29% a to až na päť rokov.
Život s hypotékou však predstavuje záťaž. Po prvej eufórií zo získania bytu prichádzajú otázky: Budem vedieť celé roky splácať potrebnú sumu a to každý mesiac? Odborníci na peniaze zdôrazňujú – jediný recept na túto situáciu je zodpovedné budovanie finančnej rezervy. VÚB našla spôsob, ako čo najmenej bolestne splácať – vytvorila SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE.

Nasporené peniaze máte k dispozícii kedykoľvek

Výhodou sporenia na SPORIACOM ÚČTE K HYPOTÉKE je najmä zaujímavejšia miera zhodnotenia a flexibilita dostupnosti peňazí. Je to jeden z piatich možných sporiacich účtov v rámci bežného účtu vo VÚB. Tento podúčet má výhody navyše – okrem základnej aj bonusovú úrokovú sadzbu. Spolu sa tak vložené prostriedky zhodnocujú o 0,6 % ročne. Bonusový úrok sa pripisuje vždy nasledujúci mesiac.

Sporiť môžete už od 10 EUR mesačne

Stačí začať čerpať hypotekárny úver a včas a riadne uhrádzať jeho splátky, mesačne vkladať akúkoľvek sumu od 10 do 1000 EUR a žiaden debet – teda nevyberať peniaze, ktoré na účte ležia. A vyššie zhodnotenie je realitou. Ak vás však jeden mesiac predsa len prekvapia nepredvídateľné okolnosti a ste nútení z účtu vyberať, nezúfajte. O bonusový úrok prídete len na mesiac, ďalšie obdobie získavate bonusový úrok opäť.
SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE má aj ďalšie výhody – žiaden poplatok za vytvorenie, vedenie či rušenie. Zriadiť si ho môžete jednoducho a hocikedy prostredníctvom internet bankingu. Peniaze na SPORIACOM ÚČTE K HYPOTÉKE sú oveľa dostupnejšie ako financie napríklad na vkladoch s termínom viazanosti. V prípade potreby má majiteľ účtu peniaze rýchlo k dispozícii, môže ich okamžite použiť.

Ľudia s hypotékou sporia častejšie a viac

Doterajšie skúsenosti odborníkov z VÚB banky potvrdzujú, že ľudia sa po získaní hypotéky začínajú správať zodpovednejšie. Uvedomujú si svoj záväzok, a preto zvyčajne šetria dvojnásobne viac ako tí, ktorí vyšší úver na bývanie nemajú. Nové podmienky VÚB pre SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE sú odmenou za toto ich zodpovedné správanie.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk