First moment dovolenka: kto skôr príde, ten viac získa!

02.12.2019 07:30
solvex, Pr clanok, reklama, nepouzivat
Autor:

Hoci mnohým sa môže čas letných dovoleniek zdať ešte príliš vzdialený, práve teraz je najvhodnejšie obdobie v predstihu rozmýšľať o letnej dovolenke v roku 2020.

Každý sníva o dovolenke v skvelej destinácii, plnej nádherných zážitkov a s kvalitným oddychom. Tie najlepšie dovolenkové pobyty však bývajú vypredané medzi prvými. Riešením, ako neprísť o svoju vysnívanú dovolenku sa volá First minute. Je synonymom pre dovolenku, ktorú máte vo svojich rukách. Vďaka First minute máte dostatočne dlhý čas na výber najlepšieho hotela s najlepšími službami za najvýhodnejšie ceny a najvyššie zľavy. Presne podľa francúzskeho príslovia “Premier arrivé, premier servi”, teda „Kto skôr príde, ten viac získa“.

Dôvodov, prečo kupovať First moment dovolenku je však viac. Okrem veľmi širokej ponuky a možnosti presného výberu termínu, ktorý vám najväčšmi vyhovuje, vďaka čomu nemusíte robiť kompromisy a skracovať si čerpanie dovolenky pre obmedzenú ponuku termínov, dĺžky pobytu alebo miesta odletu, máte aj oveľa viac možností vybrať si najžiadanejšie izby – napríklad s výhľadom na more. Tiež pri skupinových dovolenkách ako sú rodiny a partie priateľov si môžete s dostatočným predstihom prispôsobiť termín, aby vyhovoval všetkým zúčastneným.

Autor: PR servis

Cestovná kancelária Solvex ponúka množstvo interesantných destinácií a výborných hotelov aj pre tých najnáročnejších klientov. Bez problémov vyjdeme v ústrety napríklad požiadavke na nefajčiarsky hotel alebo hotel výlučne pre dospelých, bezlepkovú stravu, prípadne izby pre telesne hendikepovaných (bezbariérové izby, vybavenie a poloha izieb). V ponuke cestovky nechýbajú ani hotely priateľské k domácim miláčikom, vybavenie plážovým setom či akvapark v cene. Pri First minute takisto jestvuje alternatíva zmien bez príplatku a taktiež máte garantovanú celkovú cenu zájazdu ako konečnú – preto sa nemusíte obávať nepríjemných prekvapení a dovolenku si užiť skutočne bez starostí.

Ak máte predstavu o dovolenke spojenú s kvalitným hotelom, vysokou úrovňou služieb a garantovanou cenou bez nepríjemných prekvapení z neskoršich zmien, potom First minute ponuka zájazdov od Solvexu je to, čo hľadáte. Vyberte si a objednajte si dovolenku od Solvexu včas a máte možnosť širšieho výberu pobytových zájazdov v Bulharsku, Turecku, Grécku, na Kréte i Rhodose, v Chorvátsku, Taliansku, Čiernej hore a iných obľubených destináciách. V ponuke nechýbajú ani First minute zľavy až do 46 percent na vybrané destinácie, hotely a strediská, k tomu ako super bonus sme nezabudli ani na vaše deti, ktoré si môžu užívať rovnaký luxus ako dospelí, a to dokonca zdarma.

Grécko je jednou zo svetových veľmocí...
Grécko je jednou zo svetových veľmocí cestovného ruchu a obľúbenou destináciou slovenských dovolenkárov. Autor: PR servis

A pre koho je First Minute dovolenka najvýhodnejšia?

 • Skupiny a partie priateľov
 • Rodiny s deťmi
 • Náročná klientela
 • Cestujúci s domácimi miláčikmi
 • Pre klientov, ktorí majú fixný termín dovolenky
 • Pre klientov, ktorí plánujú navštíviť tie najvyhľadávanejšie lokality
 • Pre klientov, ktorí majú obľúbený určitú hotel alebo svetový brand hotelových sietí

Nakupovanie darčekov môže byť pekne náročné a stresujúce, milo prekvapiť obdarovanú osobu vyžaduje v mnohom prípade veľkú námahu. Dovolenka pri mori so všetkými výhodami First Minute, môže byť veľmi dobrý tip na skvelý Vianočný darček.

Autor: PR servis

Náš tip na dovolenku ako super vianočný darček:

First minute pre rodiny s deťmi Planeta Hotel & Aquapark **** v Bulharsku na Slnečnom pobreží (akvapark v cene)

Pre náročnejších klientov First Minute Hotel Azurra Deluxe Resort & Spa ***** v Turecku (stredisko Avsallar Alanya)

Hotel Meliá Coral – Umag / Istria, First minute hotel len pre dospelých v Chorvátsku.

Hotel Kavros Beach, First minute ubytovanie na Kréte (plážový set v cene a dve deti zdarma)

Vyberte si z našej ponuky First Minute Leto 2020 a vydajte sa na cestu plnú zážitkov, ktorá spĺňa všetky vaše očakávania. Pridajte sa k našim spokojným klientom, ktorí každoročne využívajú naše overené First minute služby!

SOLVEX LETO 2020

 • Záloha len 50 percent na osobu
 • Dovolenka úplne zadarmo pre dve deti
 • Zľava až 46 percent za včasný nákup
 • Garantované ceny zájazdu
 • Širšie ponuky termínov
 • Lepší výber hotelov

Už sa tešíte, ako svoju rodinu alebo kamarátov potešíte skvelou zábavou na dovolenke pri mori? Aby ste si spoločné chvíle s rodinou alebo s partiou priateľov vychutnali bez problémov, inšpirujte sa aktuálnou ponukou first moment dovoleniek tu.

Cestovná kancelária Solvex už 20 rokov...
Cestovná kancelária Solvex už 20 rokov poskytuje skvelé služby tisícom spokojných klientov a mení vaše dovolenkové sny na skutočnosť. Autor: PR servis
Malebné Turecko. Jeho exotickú chuť môžete...
Malebné Turecko. Jeho exotickú chuť môžete okúsiť aj vďaka CK Solvex. Autor: PR servis
First minute ponuka zájazdov od Solvexu je to,...
First minute ponuka zájazdov od Solvexu je to, čo hľadáte. Vyberte si dovolenku včas a máte možnosť najširšieho výberu pobytov v najžiadanejších letných destináciách ako sú Turecko, Bulharsko,Grécko, Chorvátsko, Taliansko. Autor: PR servis
Bulharsko je ideálna destinácia na letnú...
Bulharsko je ideálna destinácia na letnú rodinnú dovolenku. Jeho vnady môžete zažiť za skvelé ceny vďaka First moment ponúk. Autor: PR servis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku