Slovak Lines: Pre cestujúcich máme 11 111 lístkov za 1 euro!

30.10.2015 10:43
slovak lines inzercia

Z Bratislavy na letisko Schwechat alebo do Viedne si môžu cestujúci kúpiť lístky už niekoľko mesiacov za cenu od 1 eura. Autobusový dopravca oznámil, že „Horúce lístky“ je možné získať cez internetový predaj aj naďalej.

Slovak Lines pre cestujúcich pripravil ďalších 11 111 tzv. Horúcich lístkov. Mimoriadne výhodná cena platí pri včasnom nákupe lístka cez internet pre linku Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň a pre diaľkové linky. „Horúce lístky zaujali tisíce našich cestujúcich, preto sme túto ponuku rozšírili. Chystáme však aj ďalšie novinky a neustále zvyšujeme komfort cestujúcich,“ povedal generálny riaditeľ Slovak Lines Peter Sádovský.

V tomto roku spoločnosť pristúpila k inovácii obchodnej politiky. Zaviedla atraktívne ceny a zlepšený servis na palube autobusov. Na trase z Bratislavy do Viedne denne jazdí až 23 spojov v každom smere. „Autobusy z Bratislavy jazdia od 4.40 hod. a posledný spoj z Viedne odchádza o 23.00 hod. Linka slúži aj cestujúcim z celého Slovenska s jednoduchým prestupom na autobusovej stanici Mlynské nivy. Autobusy chodia ráno a poobede každú polhodinu a v menej frekventovanom čase každú hodinu,“ vysvetlil Peter Sádovský s tým, že tieto výhodné ceny má dopravca súčasne aj na svojich diaľkových linkách.

Začiatkom októbra ohlásila spoločnosť spoluprácu so spoločnosťou Arriva na jej tuzemských diaľkových linkách s bezproblémovým prestupom v Bratislave na linku do Viedne. Zvýšený záujem o cestovanie do Viedne potvrdili aj oficiálne dáta z Rakúska. Podľa viedenského magistrátu navštívilo v minulom roku metropolu Rakúska takmer 60.000 Slovákov. Tí v nej strávili minimálne jednu noc, čo je medziročný nárast o viac ako 8000 ľudí.

Zaujímavosťou je, že Slovak Lines (predtým pôsobiaci pod názvom SAD Bratislava) prevádzkuje autobusovú linku Bratislava – Viedeň už vyše 50 rokov. Dnes je samozrejmosťou, že autobusy na tejto linke poskytujú bezplatné internetové pripojenie, a zdarma v nich získate tiež dennú tlač a občerstvenie.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk