Dá sa kreativita uplatniť aj v kúpeľni?

28.05.2020 00:00
seocentrum, PR článok, nepoužívať
Autor:

Zariaďovanie novej domácnosti nemusíme nutne brať ako logistickú výzvu a predstaviť si pod ním ťahanie ťažkých krabíc a nového nábytku. Čo tak sa na to pozrieť skôr ako na príležitosť na uplatnenie vlastnej kreativity? Veď kde inde by sme sa mali takto realizovať, ak nie u seba doma, v mieste, kde trávime veľkú väčšinu času? Kreativita sa dá uplatniť napríklad aj pri zariaďovaní kúpeľne ako miesta odpočinku po namáhavých dňoch, kde môžeme zresetovať svoje myšlienky.

Nebojte sa prejaviť kreativitu

Pri zariaďovaní kúpeľne môžete naplno nechať priechod svojej fantázii a myšlienkam. Žijete bez partnera a v kúpeľni si radi dáte horúci, relaxačný kúpeľ? Alebo ste v spoločnej domácnosti s partnerom a túžite po kúpeľni s nádychom romantiky? Všetko je možné, ak si kúpeľňový nábytok vhodne „vyskladáte“ do takej kombinácie, ktorá uspokojí vaše predstavy a požiadavky.

Veľa rôznych variácií

Pod kúpeľňovým nábytkom rozumieme kúpeľňové skrinky, umývadlá, zrkadlá, no aj celé zostavy kúpeľňových skriniek. A k nábytku si vete prikúpiť rôzne doplnky ako sviečky či svietniky, prípadne šikovné stojany, kde si môžete počas kúpeľa odložiť pohár vína. Limituje vás jedine priestor a umiestnenie vane a umývadla. Ostatné je len vo vašej réžii, preto sa nebojte dať voľný priechod svojej fantázii a myšlienkam.

Je to miesto určené na relax

Skúste nevnímať kúpeľňu len ako miesto, kde si potrebujete splniť základné hygienické potreby. Kúpeľňa môže znamenať aj niečo iné – a síce miesto, kde počas kúpeľa či horúcej sprchy dokonale „vypnete“ od okolitého sveta a prídete na iné myšlienky. Viete totiž, čo je na kúpeľni najkrajšie? Počas sprchy či kúpeľa predsa nemôžete mať poruke mobilný telefón a tak ste aspoň nachvíľu mimo starostí okolitého sveta. V kombinácii s vkusne zariadenou kúpeľňou to vytvára ideálne podmienky na kvalitný relax.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku