Zažite slovenskú pohodu!

30.01.2018 09:14
drevona titulka

Možno si mnohí z vás povedia: „Čo to vlastne znamená?“

My v DREVONE si predstavujeme všetky príjemné chvíle strávené doma s rodinou, domácim miláčikom alebo aj sám s radosťou, že konečne máte svoj vytúžený kľud. Môže ísť o večerný relax pri televízii, čítanie knihy vo vašom obľúbenom pohodlnom kresle, spoločná večera s priateľmi alebo ukladanie vašich milovaných detí do postele, kedy im dáte pusu na dobrú noc a na ich tvári vidíte, že sú šťastné.

Práve tieto pohodové chvíle by sme vám chceli ešte umocniť kvalitným slovenským nábytkom vyrábaným v našich závodoch v Uhrovci a v Malužinej.

Večernú pohodu pri televízii by určite vylepšia pohodlná a elegantná sedačka. Z našej ponuky by sme chceli vyzdvihnúť sedačky BRANDON, VICTORY, ROGY alebo LIMU. Vďaka širokej škále kvalitných poťahových látok si vyberiete práve také farebné prevedenie, ktoré krásne zapadne do vášho interiéru a budete sa cítiť príjemne. Sedačky BRANDON a VICTORY sú v ponuke aj s možnosťou rozkladu, oceníte to práve vtedy, keď pohodový večer s priateľmi budete chcieť predĺžiť a zostanú u vás aj cez noc.

Rohová sedačka LIMA
Rohová sedačka LIMA
Sedacia súprava ROGY
Sedacia súprava ROGY

Varenie obedu alebo večere vám pôjde ako po masle v našich kuchyniach. Ak je vašim druhým menom elegancia a máte radi bielu v kombinácii s dubom, veríme, že vás očarí SOFIA. Vyniká nie len svojou krásou, ale aj vlastnosťami. Ak preferujete radšej trošku tmavšie farby, zaujať by vás tiež mohli kuchyne VIVIEN a GRÉTA. Všetky kuchyne sú vyrábané z kvalitných plošných materiálov a kovaní. Naše krásavice vám radi predstavia predajcovia na predajni DREVONA v Bratislave.

Kuchyňa Sofia
Kuchyňa Sofia
Kuchyňa Vivien
Kuchyňa Vivien
Kreslo HUGO
Kreslo HUGO

K dobrej knižke a šálke obľúbeného čaju chýba už len kreslo. Ideálne pohodlné, príjemné na pohľad aj na dotyk. A práve také sme pre vás pripravili. Kreslo HUGO je ideálny spoločník pri čítaní. Neruší vás, pohodlne vás usadí a hodí sa do každej izby.

Pohodu v detskej izbe vám pomôže vykúzliť posteľ REA GOLEM. Do praktických zásuviek uložíte hračky, prezlečiete dieťa do pyžamka a prečítate mu rozprávku. Súčasťou postele je masívny smrekový rošt a čielka na zásuvkách sa dajú meniť. Keď sú deti ešte malé, môžete ich mať v ružovej, fialovej, zelenej alebo modrej farbe a keď vyrastú je možné ich vymeniť vo farbe postele. Ideálne doplniť izbu komodou REA AMY a určite budete potrebovať skriňu REA HOUSTON.

Skriňa REA HOUSTON
Skriňa REA HOUSTON
Posteľ REA GARY
Posteľ REA GARY

My v DREVONE milujeme nábytok, vyrábame ho s láskou a nadšením. Zažívajte spolu s nami slovenskú pohodu u vás doma.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk