Držíme s vami krok

Akýkoľvek druh činností spojených s dlhším pobytom na slnku je veľkou výzvou pre vašu kožu, ktorá potrebuje o to dôslednejšiu ochranu.

16.07.2020 00:00
galenoderm, pr clanok, reklama, nepouzivat

Túto úlohu donedávna splňovalo malé (50 ml) praktické balenie Daylong Extreme SPF 50+. Išlo o lipozomálne lócio („opaľovacie mlieko“) s veľmi vysokým ochranným faktorom SPF 50+ určeného predovšetkým pre mimoriadne citlivú kožu. Kvality tohto produktu po najnovšom preberá novinka – Daylong Sport SPF 50+, rovnako v malom 50 ml balení.

galenoderm, pr clanok, reklama, nepouzivat

Keď sa oranžová zmení na azúrovú

Foto: PR servis
galenoderm, PR článok, nepoužívať

Vylepšený Daylong Sport SPF 50+ z azúrového radu produktov slnečnej ochrany s vami ešte lepšie udrží krok. Či už nachádzate potešenie v rozmanitých športoch alebo len radi aktívne trávite čas na čerstvom vzduchu, vaša koža si žiada zodpovedajúcu pozornosť. Daylong Sport SPF 50+ je vhodný na použitie pri všetkých typoch športových aktivít a poskytne vám širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením. Je extrémne odolný voči vode a jeho veľkou prednosťou je i to, že neštípe v očiach.

Rovnako ako Daylong Extreme SPF 50+ aj Daylong Sport SPF 50+ možno dostať v lekárni v praktickom 50 ml balení za porovnateľnú cenu.

Podrobnejšie informácie nájdete na: www.slnecnaochrana.sk

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
chyba