Začína Škola investovania pre každého

Pokiaľ by ste radi zhodnotili svoje financie, ale úrokové sadzby na sporiacich účtoch vám to neumožňujú, môžete skúsiť investovať do cenných papierov. Ak ste začiatočník, môžete sa základy obchodovania na svetových burzách jednoducho naučiť. Stačí navštíviť Školu investovania. Projekt záujemcom o investovanie ponúka bezplatné semináre, ktoré sú určené všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť viac informácií o akciách, burzách a investovaní online. Registrácia aj účasť sú úplne zadarmo.

zdroj: Dollar Photo Club
zdroj: Dollar Photo Club

Fio banka je najväčší online broker na Slovensku a v spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM usporadúva bezplatné semináre pre širokú verejnosť. Na nich sa môžu záujemci o investovanie dozvedieť najdôležitejšie veci, ktoré musí každý úspešný investor vedieť. Či už ste teda začiatočník alebo pokročilý investor, môžete získať informácie o tom, čo sú to akcie a prečo do nich investovať, na ktorých burzách je možné obchodovať, na čo je dobré dávať pozor a prečo neexistuje dobrá alebo zlá akciová spoločnosť.

Tiež sa dozviete, čo všetko dokáže aplikácia e-Broker, ktorá umožňuje obchodovať na burzách z pohodlia domova cez internet. Súčasťou seminára je tiež interaktívna ukážka nákupu alebo predaja akcií na burze v USA prostredníctvom tejto aplikácie.

Vnímame záujem ľudí zhodnocovať svoje financie. Vo chvíli, keď sa rozhodnú pre inú formu, ako je sporiaci účet či termínovaný vklad, je alternatívou investovanie do cenných papierov. Našim klientom – investorom ponúkame podporu nielen v podobe moderných aplikácií, spravodajstva, analýz z trhov alebo tímu skúsených maklérov, ale snažíme sa pomáhať tiež všetkým, ktorí sa o investovanie zaujímajú alebo s ním ešte len začínajú. Preto usporadúvame investičné semináre, na ktoré sa môže zadarmo registrovať úplne každý,“ komentuje zahájenie Školy investovania Ján Franek, tlačový hovorca Fio banky.

Semináre sa uskutočnia 4. 4. a 25. 5. v Bratislave, 11. 4. a 30. 5. v Košiciach a 25. 4. v Banskej Bystrici vždy v podvečerných hodinách. Účasť na seminároch je bezplatná, rovnako ako registrácia, ktorú je možné uskutočniť online na webstránke Fio banky.

Tatra banka

Žiaci aj učitelia sú z Malej finančnej akadémie nadšení

21.03.2017 08:00

Až 6 505 žiakov z celého Slovenska má za sebou týždeň v Malej finančnej akadémii. V nej sa učia, ako zodpovedne narábať s peniazmi.

ČSOB

Získajte bankový účet s tabletom

10.02.2017 08:00

Prvotriedny účet, moderná banková aplikácia a k tomu elegantný tablet s internetom – unikátna kombinácia všetkého, čo potrebujete pre správu vašich financií. Chcete to všetko?

Tatra banka

Kedy sa oplatí refinancovať

07.02.2017 08:00

Priaznivé podmienky na úverovom trhu spustili vlnu refinancovania. Viete však, kedy je ten správny čas na zmenu úveru?

automobilka, volkswagen, výroba,

Automobilky žiadajú päť opatrení, ktoré udržia Slovensko na špici

28.03.2017 17:14

Udržanie konkurencieschopnosti automobilového priemyslu na Slovensku si vyžaduje plnenie piatich bodov, vyplýva z konferencie.

Prešov, doprava

Lepší Prešov chce v piatok zastaviť dopravu aj v Bratislave

28.03.2017 16:51

Združenie Lepší Prešov chystá na piatok blokádu premávky pri bratislavskej autobusovej stanici. Chcú tak tlačiť na stavbu obchvatu Prešova.

Ivo Nesrovnal

Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, tvrdí Asociácia hier

28.03.2017 16:44

Asociácie zábavy a hier tvrdí, že Nesrovnal ohrozuje reguláciu hazardu, Primátor odkázal, že im ide iba o peniaze. Poslanci budú o hazarde rozhodovať v stredu.

Hamburg, policajné auto, vrak, zhorený

Pri proteste proti summitu G20 podpálili v Hamburgu policajné vozidlá

28.03.2017 16:31

Ľavicoví demonštranti sa prihlásili k zodpovednosti za podpálenie šiestich policajných vozidiel v Hamburgu.