Máte doma malý talent? Príďte na kasting! Čaká vás aj Kali

Aké by bolo moderovať detskú reláciu či spievať s Kalim? Príďte si to vyskúšať 19. marca, Kaufland Detský festival pre vás pripravil deň plný zábavy.

13.03.2023 00:00
Kaufland, pr, nepouzivat

Nová rodinná telka TURBO TV má pre všetkých dvere vždy otvorené. Preto si pre vás a vaše decká pripravila nielen deň plný zábavy, ale aj možnosť nakuknúť do zákulisia príprav televíznych programov.

ZAŽITE VAŠE HVIEZDY NAŽIVO

Populárne tváre z obľúbených relácií uvidíte tentoraz naozaj naživo a úplne zblízka! Nebude chýbať Mišo z Kúzelnej fyziky, Vodníkovci a Divadlo ZáBAvka, Aďo a Roman z Detských televíznych novín alebo Profesor kyslík a jeho Chémia hrou. Priamo na podujatí si môžete zacvičiť rodinnú Turbo jogu s Pavlou alebo sa naplno vyšantiť v kreatívnych dielňach Talentus®.

Prvý Kaufland Detský festival v tomto roku prinesie aj hviezdny program na pódiu. Tých najmenších poteší duo Paci Pac alebo Šiši deň s Turbi a Turbom, detičky a školákov čaká koncert Mira Jaroša, Maroša Baňasa a Sáry Šalingovej, ale aj slovenský kráľ hiphopu. Áno, do Bory Mall zavíta Kali a DJ Peter Pann!

Celým podujatím vás bude sprevádzať usmiata tvár rodinnej TURBO TV a Kaufland Detského festivalu, obľúbená herečka a moderátorka Veronika Hatala.

Kaufland, pr, nepouzivat

MÁTE DOMA MALÝ TALENT? CHCEME HO VIDIEŤ!

Máte v rodine nadšeného speváka, budúceho herca, hudobníka, moderátora, či youtubera? Ak predvedie svoj talent, už čoskoro sa z neho môže stať hviezda novej rodinnej TV. V kastingovom stane „Ukáž svoj Talentus®“ sa v nedeľu 19. marca v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall bude na všetkých tešiť nielen medvedík Kuniboo a Zajko TURBO, ale aj ostrieľaný porotca a najznámejší slovenský hľadač talentov Jaro Slávik.

Najšikovnejšie malé Talentus® talenty získajú nielen možnosť zažiariť na veľkom pódiu spoločne s o niečo väčšími hviezdami počas letnej série Kaufland Detských festivalov, ale majú aj šancu stať sa novou hviezdou detskej rodinnej TURBO TV.

Príležitosť zapojiť sa do kastingu dostanú aj deti mimo hlavného mesta. Ak do Bory Mall prísť nemôžete, pošlite nám Talentus® svojej ratolesti prostredníctvom videa. Sledujte počas marca stránku www.detskyfest.sk/casting a dozviete sa viac.

Čakáme vás 19. marca od 10:00 hod. v Bratislave v nákupnom centre Bory Mall. Ak nestihnete výnimočnú detskú šou naživo, priamy prenos z podujatia máte šancu sledovať ako vždy na vašej rodinnej TURBO TV online alebo v káblovej TV.

Nielen všetky zážitky, ale aj skvelé vyhliadky pre vaše malé talenty prináša Kaufland.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy