Lucie Vondráčková vyzerá ako 30-ročná … Tu je jej tajomstvo!

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako si vždy usmiata a upravená speváčka Lucie Vondráčková udržiava svoj bezchybný vzhľad? Veľa ľudí ani netuší, že kráska bude mať 42 rokov.

02.12.2021 00:00
LUX Lucia, PR, nepouzivat
Lux Lucia1, PR, nepouzivat

V čom teda spočíva tajomstvo jej rituálu krásy, že má stále taký mladistvý a svieži vzhľad? Lucie sa nám zdôverila, že objavila skvelú prírodnú kozmetiku Lux-Factor, ktorá okrem toho, že funguje mimoriadne efektívne, tiež nie je testovaná na zvieratách, čo je pre ňu obzvlášť dôležité.

Lux Lucia2, PR, nepouzivat

Vrásky budú musieť ešte trošku počkať

Lux Lucia3, PR, nepouzivat

Lucie nám prezradila, že v poslednej dobe na ňu zapôsobil krém proti vráskam Lux-Factor, ktorý obsahuje 100% prírodnú kyselinu hyalurónovú, ktorá sa podieľa na procese tvorby kolagénu a elastínu, a zároveň sa postará aj o hydratáciu a spevnenie pokožky.

Ako pokožka starne, naše bunky produkujú menej kyseliny hyalurónovej a tá existujúca sa začína rozpadávať. To môže spôsobiť suchú pokožku, ktorá je jedným z faktorov zodpovedných za viditeľné známky starnutia pokožky, dôsledkom čoho je vznik vrások, strata objemu a strata pružnosti. »

,,Už po dvoch týždňoch používania krému proti vráskam Lux-Factor 4D HYALURON som si všimla rozdiel. Pokožka bola okamžite lepšia a hladšia." Lucie Vondráčková

Ultra dlhé prírodné mihalnice

Lux Lucia4, PR, nepouzivat

Lucie nám odhalila aj ďalšie tajomstvo krásy, a to ako vyživuje svoje krásne a ultra dlhé mihalnice:

,,Na natáčanie a vystúpenia v televízii mi niekedy naordinujú umelé mihalnice, ale sérum Lux-Factor sa postará o to, aby sa moje prirodzené nepoškodili. Skutočne jednoduchá aplikácia a vynikajúci produkt. Odporúčam!"

Ide o bezpečnú a prírodnú formulu na rast mihalníc. Bez nepríjemného pálenia a podráždenia očí a bez vedľajších účinkov je terapia so sérom na rast mihalníc Lux-Factor vhodná aj pre tie najcitlivejšie oči. Pomôže vám dosiahnuť hustejšie, dlhšie, tmavšie a viac vytočené mihalnice a to v priebehu 2 až 4 týždňov a navyše funguje aj na obočie.

Lux Lucia5m, PR, nepouzivat

Doprajte si mladistvý vzhľad a ultra dlhé mihalnice aj vy!

Krém proti vráskam Lux-Factor 4D Hyaluron si môžete objednať iba na webovej stránke www.luxfactor.com/sk alebo na bezplatnom telefónnom čísle pre Slovensko 02 2092 2547 a Česko 02 9618 2861, teraz s 50% zľavou.

Lux Lucia6, PR, nepouzivat

Nákup môžete uskutočniť úplne bezpečne, pretože na každú vašu objednávku vám ponúkame 30-dňovú záruku a v prípade nespokojnosti vám vrátime vaše peniaze.

Pre dodatočnú 10% zľavu použite kód ZENA10, ktorý platí iba do piatku 10. 12. 2021. Zľavový kód pre skvelú zľavu môžete zadať do objednávky alebo nám ho povedať pri telefonickej objednávke na telefónnom čísle pre Slovensko 02 2092 2547 a Česko 02 9618 2861.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy