Hrajte o luxusný večer á la James Bond

Netrpezlivo očakávate premiéru 25. časti špionážneho filmu s obľúbeným hrdinom Jamesom Bondom? Ak aj vy patríte medzi fanúšikov tohto nesmrteľného tajného agenta, zbystrite pozornosť! V rámci premiéry filmu Nie je čas zomrieť môžete súťažiť o luxusný večer s plavbou motorovým člnom po Dunaji á la James Bond.

13.09.2021 00:00
cinema city Bond, PR, nepouzivat

Predpredaj vstupeniek na premiéru dlho očakávanej akčnej bondovky Nie je čas zomrieť je už spustený a jeden šťastlivec si bude môcť pri tejto slávnostnej príležitosti užiť vďaka Cinema City luxusný večer pre dvoch v štýle Jamesa Bonda.

Mechanika súťaže je úplne jednoduchá. Stačí si kúpiť vstupenku od 13. do 23. septembra buď v kine Cinema City alebo online. Registrovať číslo svojej vstupenky do 23. septembra na stránke www.bond25.cinemacity.sk a možno práve ty budeš patriť medzi šťastných výhercov, ktorí si budú môcť užiť jazdu motorovým člnom po Dunaji, luxusný večer v hoteli s wellnessom či lístky na slávnostnú premiéru špionážneho príbehu.

cinemacity bond, PR, nepoužívať

Ak náhodou nevyhráte, nezúfajte, o tom ako dopadne očakávané pokračovanie najslávnejšieho akčného filmu Nie je čas zomrieť sa dozviete v kinách Cinema City od 30. septembra. Film si môžete vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
chyba