Aký šperk ju poteší na Deň matiek?

Druhá májová nedeľa sa blíži a s ňou aj Deň matiek. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darček pre mamu.

29.04.2021 00:00
Sofia, PR článok, reklama, nepoužívať

Elegantné perly

Tak, ako mama vo vás vidí jedinečnú osobnosť, budú aj perly, ako jedinečný výtvor prírody, originálnym poďakovaním za všetko, čo vám dala. Perlové náušnice, prívesky, ale aj náhrdelníky nájdete v mnohých farebných odtieňoch od tmavomodrej a sivej, cez nežnú ružovú, až po klasickú bielu. Perlové šperky budú vždy dôstojnou ozdobou každej elegantnej dámy.

odkaz
perly1, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
perly2, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
perly3, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
perly4, PR článok, reklama, nepoužívať

Obľúbené zlato

Hodnotné, trvácne a krásne. Najmä pre tieto vlastnosti sú zlaté šperky v obľube od nepamäti. Zlato symbolizuje slnko, šťastie a trvácne vzťahy. Rozžiarte mame bežné dni zlatým šperkom. Pri výbere myslite na farbu kovu, ktorú nosí najčastejšie, a vyberte jej žlté, biele alebo ružové zlato, ktoré bude ladiť s ostatnými šperkami v jej šperkovnici. Náušnice sú klasikou, ale čoraz viac sú obľúbené aj jemné náhrdelníky a náramky na denné nosenie.

odkaz
zlato1, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
zlato2, PR článok, reklama, nepoužívať

Symboly lásky a rodiny

Výstižné symboly vo forme šperku vždy vyjadria hodnoty, ktoré si vďaka matke vážite. Pevné korene a oporu, ktorú v mame máte, vyjadrí strom – symbol života a rodiny. Vzájomná láska je ukrytá v podobe srdiečkového šperku, ale aj v jednoduchých nápisoch MOM, MAMA alebo LOVE.

odkaz
symbol1, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
symbol2, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
symbol3, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
symbol4, PR článok, reklama, nepoužívať

Medailóny

Otvárací prívesok na retiazku, do ktorého môžete vložiť fotografiu. Vďaka nej bude pre vašu mamu ešte vzácnejší. Siahnite po klasickom hladkom medailóne, alebo vyberte o niečo zdobenejší kúsok. Veľkej obľube sa tešia aj sklenené medailóny. Ich vnútro zdobia rôzne symboly a pohyblivé trblietavé zirkóny, ktoré zaujmú na prvý pohľad.

odkaz
medailon1, PR článok, reklama, nepoužívať
odkaz
medailon2, PR článok, reklama, nepoužívať

Tieto a mnohé iné šperky nájdete v predajniach a e-shope SOFIA.sk. Dúfame, že teraz bude pre vás rozhodovanie o niečo jednoduchšie.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
chyba