Oslávte Valentína šperkom

11.02.2020 00:00

Voňavé ruže, čokoláda, dobré jedlo a, samozrejme, vaša milovaná polovička. Každý si Valentína predstavuje a prežíva inak. Pripomeňte vašej láske, že je pre vás jedinečná. Inšpirujte sa výberom tých najkrajších šperkov, ktoré to povedia za vás.

Autor: PR servis

Zaručená klasika

Ak neviete, ktorý šperk by vašu drahú potešil najviac, nič nepokazíte srdiečkom. Zvoliť môžete prívesok alebo jemné napichovacie náušnice v tvare srdca. Materiál vyberajte podľa toho, či v jej šperkovnici prevládajú zlaté alebo strieborné šperky. Potešte ju napríklad aj náramkom z kolekcie značky BROSWAY alebo SOFIA s motívom lásky.

Hodnotná drobnosť

Darujte jej drobný, ale zato hodnotný šperk. Ženy, ktoré nosia zlato, sa najviac potešia ďalšiemu zlatému šperku. Nezáleží tak na veľkosti a cene šperku, dôležitá je láska, ktorú symbolizuje. Vyberte jej z ponuky zlatých napichovačiek a príveskov. Veľmi pekným valentínskym darčekom je aj jemný zlatý prsteň, ktorý ladí k zásnubnému prstienku alebo obrúčke a symbolizuje lásku a obnovenie sľubu, ktorý ste si dali.

Symbolické šperky

Ak je v tento deň na vás srdiečok už priveľa, potešte ju symbolickým šperkom, ktorý v sebe ukrýva hlbší zmysel. Ak je milovníčkou prírody, siahnite po motívoch kvetov alebo stromu života. Darovať jej môžete štvorlístok pre šťastie alebo ochranný symbol anjela. Šperky z kolekcie Engelsrufer sú skvelým darčekom nielen na Vianoce, ale aj na sviatok zamilovaných.

Netradičný darček

Vašu drahú potešíte aj netradičným darčekom v podobe perlových náušníc alebo perlového setu. Venujte jej perlový šperk so slovami, že rovnako ako perly, aj vaša láska tu bude stále a uvidíte, že s takýmto darčekom zabodujete.

Valentínske zásnuby

14. február je jedným z najromantic­kejších dní v roku. Po dobrej večeri v jej obľúbenej reštaurácií bude žiadosť o ruku a krásny zásnubný prstienok čerešničkou na torte. Ak uvažujete, že práve teraz prišiel ten správny čas, pozrite si 5 rád, ktoré vám hľadanie toho pravého prsteňa uľahčia.

Valentínsky darček pre muža

V tento deň nedostávajú darčeky len ženy. Prekvapte pánov originálnym doplnkom. Obdarujte ho štýlovým náramkom značky Fred Bennett, Sector alebo Police. Rozmýšlate nad niečím praktickým? Siahnite po hodinkách, ktoré ocení takmer každý muž.

Inšpirujte sa valentínskymi darčekmi v e-shope SOFIA.sk alebo v predajniach SOFIA.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku