Aké budú trendy sezóny jeseň/zima 2019?

23.08.2019 00:00

Či sa nám to páči alebo nie, leto pomaly končí a jeseň nám už začína klopať na dvere. Aj keď nám za letom bude určite smutno, farebnej jesene sa už nevieme dočkať. A vy? Tešiť sa môžete najmä na trendy, na ktoré bude táto sezóna naozaj bohatá. Aké kúsky by vám určite nemali chýbať?

Kovbojky

Tentokrát si čerešničku na torte dáme hneď na začiatok. Západný trend cowboy boots neminul azda žiadnu módnu kolekciu a ak si lámete hlavu nad tým, ako a k čomu ich nosiť, máme pre vás hneď niekoľko inšpirácii. O éterický look sa v kombinácii s kovbojkami postarajú maxi šaty. Aj keď horúce letné dni končia a čakajú nás skôr sychravé chladné rána, siahnite po farebných kvetinových šatách z ľahkého materiálu. Váš outfit dotiahnete k dokonalosti pridaním klobúka. O tom, že sú kovbojky vskutku praktický kúsok svedčí aj fakt, že ich skombinujete prakticky ku všetkému. Skvele vyzerajú aj k roztrhaným džínsom a ikonicky budete aj v elegantnom šate – v kombinácii s bielou blúzkou.

Autor: PR servis
Autor: PR servis
Autor: PR servis
Autor: PR servis

Najnovšiu kolekciu čižiem z kolekcie jeseň/zima 2019 nájdete na TOPANKOVO

Chunky boots

Tento typ obuvi by sme prakticky mohli preložiť ako „bagandže“. Udomácnil sa u nás už minulý rok a my sme si ho hneď zamilovali. Ak pre vás „chunky boots“ neboli láskou na prvý pohľad, tento rok by ste im mali dať druhú šancu. Rebelský look dodajú šatovým outfitom a v klasickej kombinácii s džínsami či nohavicami z vás vyčarujú sebavedomú ženu s názorom. A taká predsa ste aj vy! Praktické šnurovačky vynosíte od jesene až do jari a najviac sa oplatí investovať do univerzálnejších kúskov a farieb. Nič nepokazíte nesmrteľnou čiernou!

Autor: PR servis
Autor: PR servis

Farba jesene

Aj vy ste sa už určite zamýšľali nad tým, ktorá farba ovládne módnu scénu tohtoročnej sezóny. Bude to červená, zelená alebo nebodaj hnedá? Horúcou farbou jesene bude tento rok žltá! S touto farbou slnka zvládneme rozlúčku s letom s ľahkosťou a prehľadom a každý outfit nám tak aj do upršaného dňa vnesie príjemnú teplú atmosféru. Nakoľko patrí k žltá k pomerne výrazným farbám, určite to s ňou netreba preháňať. V prípade pletenín siahnite po horčicovej a na doplnkoch sa odviažte aj s výraznejšími farbami!

Autor: PR servis
Autor: PR servis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku