Tipy na značkové vianočné darčeky pre potešenie očí i poskočenie srdca

10.12.2018 06:00

Vianoce sú o láske. A skutočná láska ide až pod kožu. Odhaľte sa pred ňou tento rok aj Vy!

1. Šťastné, ale hlavne farebné Vianoce

Už ste počuli o terapii farbami, ktoré dokážu pôsobiť na vaše predstavy? Či už chcete nastoliť rovnováhu vo vzťahu zelenými boxerkami pri dojedaní vianočnej kapustnice alebo sa rozvášniť pri tanci na pieseň Last Christmas v ružových nohavičkách a podprsenke, vždy to môžete urobiť s gráciou. Najlepšie v značkovej farebnej spodnej bielizni od www.intima.sk.

Autor: PR servis

2. Pohodlné domáce a športové komplety sú sexy

Pohodlné domáce či fitko oblečenie sa radí medzi módne hity a nie je vzrušujúcejšieho pohľadu ako pekný zadok v tých správnych teplákoch, z ktorých nebadane vytŕča lem Calvina Kleina. Čo sa skrýva ďalej? Nechajte sa prekvapiť.

Autor: PR servis

3. Značkové podprsenky trochu inak

Dávno neplatí, že každá podprsenka musí mať košíček alebo kostice. Tieto ľahučké podprsenky sa hodia každej veľkosti, sú pohodlné, originálne, výborne sedia a ocení ich každá žena aj muž.

Autor: PR servis

4. Vytvorte vianočné kombíčko – originálne ponožky + slipy alebo nohavičky

Ponožky sú skvelá vec. Ako darček a ešte aj ku koncu roka sa vždy zídu, pretože bilancia zhltnutia niekoľkých obľúbených párov vašou práčkou je žalostná. Navyše sú unikátne Fusakle skutočne hlbokým prejavom lásky. A aby ste potešili ešte viac, skúste k ponožkám pribaliť aj nejaké tie fajné boxerky či nohavičky a vytvorte tak originálny vianočný balíček.

5. Darujte jedinečnosť

Prekvapte svojich milovaných niečím nepredvídateľným. Jednoducho ich darčekom postrčte k tomu, aby vyskúšali niečo nové a konečne vystúpili zo svojej komfortnej zóny. Je ich veľa, ktorí si po odmietavom postoji novú vec skutočne zamilujú.

Autor: PR servis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk