Toto môžeš robiť týždeň a baviť ťa to neprestane!

Koľko ľudí, toľko chutí! Spája sa vám predstava ideálnej dovolenky so spoznávaním nových destinácií, s adrenalínom a ste skôr ten typ, pre ktorého je ležanie na pláži takpovediac za trest? Či skôr patríte k tým, ktorí si radi poležia, nechajú sa rozmaznávať a budú si nerušene užívať všetky slasti, ktoré budú doslova na dosah ruky?

31.08.2022 00:00
ensana, pr nepouzivat

Keď ste ladení skôr druhým zo spôsobov, máme pre vás ponuku, ktorej sa bude odolávať len veľmi ťažko. Miesto, ktoré vám chceme predstaviť je úžasným kompromisom medzi maximálnym relaxom a plnohodnotným „nenudením sa“.

Otestujte sa!

  1. dodržiavali ste pravidelný kvalitný spánok? áno – nie
  2. stravovali ste sa pestro, vyvážene a zdravo? áno – nie
  3. dopriali ste si ošetrenia a procedúry na zlepšenie svojho fyzického zdravia? áno – nie
  4. našli ste si čas zastaviť sa a zabudnúť na povinnosti? áno – nie
  5. cvičíte, chodíte na prechádzky, rozmaznávate sa? áno – nie

Keď ste aspoň na tri z položených otázok odpovedali nie, je najvyšší čas niečo s tým spraviť. Cieľom, ako sme už spomínali nie je uštvať sa a ani sa za všetkým, čo ste počas roka nestihli ísť cez pol sveta.

Ideálnou destináciou, ktorá v sebe spája všetkých 5 bodov z nášho mini – testu sú Piešťany, konkrétne piešťanský Kúpeľný ostrov.

Ušetríme vás aj tápania a siahodlhého rozhodovania sa, v ktorom z hotelov siete Ensana Health Spa Hotels toto všetko nájdete.

V prípade, že sa chystáte oddychovať s partnerom, či priateľmi a dopriať si „dospelácku“ dovolenku, vaša voľba nech padne na 4* hotel Esplanade.

Takto bude vyzerať váš aktívny oddychový deň:

Ráno sa zobudíte v komfortnej, vzdušnej izbe zaliatej svetlom. Po ničím nerušenej noci v kvalitnej posteli a klimatizovanej izbe môžete ležérnym tempom zbehnúť na pestré raňajky pripravované formou švédskych stolov. Keď si chcete pospať, určite vám bude vyhovovať, že raňajky sa servírujú až do 10:00.

Po raňajkách si môžete vychutnať plávanie vo vonkajšom alebo vnútornom bazéne na rozprúdenie krvi. Len čo sa osušíte, budú vás čakať na niektorej z viac ako 60 procedúr, ktorú si môžete predom rezervovať buď podľa vlastného gusta, alebo po poradení sa s kúpeľným lekárom.

ensana, pr nepouzivat

Po každej procedúre, či už suchej , alebo mokrej, ktorej súčasťou je zázračná piešťanská voda alebo bahno sa odporúča odpočinok – čo tak dopriať si hodinový „šlofíček“ na izbe? Všimli ste si? Už sme sa prehupli do popoludnia. Len čo sa naobedujete, môžete si ísť zahrať golf na neďaleké golfové ihrisko alebo ísť ochutnať dezerty do kaviarní a cukrárni v Kúpeľnom parku.

Podvečer – pred večerou je ideálny čas na vybitie posledných zvyškov energie v modernom fitness centre.

Dobre vypotení sa už len vychystáte na večeru a po nej vás v termínoch kultúrnych akcií bude čakať ešte aj zaujímavý program. Tým je leto v Piešťanoch popretkávané tak, že takmer v každom týždeň trvajúcom pobyte nájdete v programe deň či dva, kedy si budete môcť pozrieť a zažiť niečo nad rámec stabilného programu.

Viete si predstaviť takto strávený predĺžený víkend či rovno celú dovolenku? Ak áno, ste srdečne vítaní v priestrannom 4* hoteli Esplanade. Na stránke ensana.sk/otes­tujte, si môžete rezervovať svoju oddychovú dovolenku, na ktorej sa nebudete nudiť ani minútu.

ensana, pr nepouzivat

Rezervujte si svoj pobyt na jedinom slovenskom Kúpeľnom ostrove v dostatočnom predstihu! Miesta sa rýchlo míňajú!

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy