Bezpečné miesto pre vašu dovolenku

13.11.2020 00:00
kupele, pr clanok, reklama, nepouzivat
Autor:

Po uplynulom víkende sa naplnili naše očakávania a predpoklady a práve tie naše Zlaté kúpele sa môžu pochváliť informáciou, že sa pri plošnom testovaní nezistil u hostí žiadny pozitívny prípad ochorenia COVID-19. Táto správa nás veľmi teší - je to totiž dôkaz, že úsilie, ktoré vynakladáme už niekoľko týždňov pre bezpečnosť našich zamestnancov a návštevníkov, nevyšlo na zmar.

Práve včas prijaté hygienické a bezpečnostné opatrenia, i testovanie klientov nastupujúcich na pobyt od 5.10. a všetkých zamestnancov raz týždenne, sú bezpochyby hlavnými dôvodmi tohto výsledku. Pokračujeme v zodpovednom prístupe, vďaka ktorému sú naše liečebné domy otvorené a poskytujú stravu aj liečebné procedúry v plnom režime. Na základe prijatých opatrení a výsledkov testovania všetkých klientov a zamestnancov sa môžeme považovať za mimoriadne bezpečné zdravotnícke zariadenie.

Autor: martin crep

Nezabúdajte na dôležitosť imunity nie len fyzického ale ja psychického zdravia. Práve v tejto turbulentnej a napätej dobe je fyzická a psychická kondícia veľmi dôležitá. Starajte sa o svoje zdravie aj teraz a príďte k nám uniknúť pred súčasnou vypätou situáciou, oddýchnuť si, pripraviť svoju fyzickú aj psychickú imunitu a nabrať energiu na plnohodnotné fungovanie v tomto náročnom období. Byť zdraví je dnes to najdôležitejšie.

Autor: martin crep

Zároveň sme si pre vás pripravili skvelú možnosť, ako si užiť naplno chvíle pohody a oddychu za výhodnú cenu. Do 23. 12. 2020 ponúkame návštevníkom 20 % zľavu na všetky liečebné pobyty v Zlatých Kúpeľoch Turčianske Teplice. Doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku v bezpečnom prostredí, okúste dokázateľné liečivé účinky minerálnej termálnej vody, nechajte sa rozmaznávať liečebnými procedúrami a načerpajte nové sily. V prípade, že by ste takýto relax radi venovali ako darček, ponúkame možnosť darovať svojim blízkym pod stromček pobyt v našich kúpeľoch v otvorenom termíne na celý budúci rok. Zdravie je predsa tým najlepším darčekom.

Viac informácií a možnosť rezervácie vášho pobytu nájdete na www.therme.sk alebo tel. čísle +421 434 913 000.

Autor: CREP Martin
Autor: CREP Martin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku