Počuli ste už o projekte Zdravé srdce? Môže zachrániť aj Váš život

07.05.2019 07:00
Orin, PR článok, nepoužívať
Autor:

Počuli ste už o projekte s názvom Zdravé srdce? Ide o celoslovenský projekt, ktorého cieľom je odhaliť problémy vyplývajúce zo srdcovocievneho systému, zistiť hladinu kyslíka v krvi a informovať Vás o priebehu EKG. Tento projekt už zachránil tisícky ľudí na Slovensku.

Máte viac ako 40 rokov? Mali by ste spozornieť

Aj keď je Slovensko v európskom rebríčku úmrtnosti na srdcovocievne ochorenia na jednom z najhorších miest v Európe, do tejto štatistiky patriť nemusíte. Stačí, ak budete Vášmu srdcu venovať pozornosť a ono sa Vám za to odvďačí. Pozornosť by ste mali zvýšiť najmä vtedy, ak ste už prekročili hranicu 40 rokov. Prečo? Faktom je, že aj keď sa možno cítite byť mladí, realita môže byť odlišná. Takmer traja zo štyroch ľudí majú srdce staršie, než je ich reálny vek. Vaše srdce môže byť v priemere aj o päť až osem rokov staršie než vy.

Osloboďte sa

Asi každý z nás túži po živote bez zdravotných komplikácií. Každý sa chce cítiť plný energie a vyhýbať sa lekárom. Zdravie si však treba chrániť a nič nenechávať na náhodu. Ak Vaše srdce nefunguje správne, je nadmerne zaťažované, tak časom ochabne a zväčší sa. Srdcová stena zhrubne a stratí svoju pružnosť, komory srdca už ďalej nie sú schopné pracovať rovnako, ako predtým. Do tela sa nenačerpá dostatok krvi a kyslíka a problémy sú na svete. Chceli by ste radšej patriť do skupiny zdravých a aktívnych ľudí alebo Vaše zdravie zveríte do rúk náhody?

Odhaľte či Vaše srdce funguje správne

Počuli ste už o technológii, ktorá v priebehu 60 sekúnd odhalí prípadné problémy vyplývajúce zo srdcovocievneho systému, zistí hladinu kyslíka v krvi a informuje Vás o priebehu EKG? Vďaka tejto technológii zistíte či Vaše srdiečko funguje správne.

Skvelá správa!

V rámci celoslovenského projektu Zdravé srdce si môžete teraz diagnostiku vyskúšať bezplatne.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku