Chcete, aby Vaše srdce bolo v bezpečí? Pán František má na to skvelý recept

09.04.2019 00:00
Orin, PR článok, nepoužívať
Autor:

Pán František bol milovníkom extrémnych športov a vysokohorskej turistiky. Práve toto hobby mu umožňovalo spoznávať našu krajinu z hrebeňov slovenských hôr. Svoja záľuba sa mu však stala osudovou, keď pred niekoľkými rokmi ostal zakliesnený dlhých 26 hodín v snehu. Spôsobilo mu to vážne omrzliny, ku ktorým sa pridružila aj zákerná diagnóza menom cukrovka. Verdikt bol nekompromisný: amputácia nôh je nevyhnutná.

Postupne sa pridružili problémy so srdcom

Človek by si pomyslel, že tento muž to už nemôže mať ťažšie, u neho však problémy pokračovali. Postupne sa pridružili problémy so srdcom. Krátko po tom, ako pán František prekonal prvý infarkt, nasledoval druhý. V tomto bode si pán František uvedomil, že je na čase vyhľadať pomoc.

Keby o nej vedel skôr, všetko by mohlo byť lepšie

Sila a odhodlanie pána Františka sa vyplatili, pretože vo chvíli, keď to najmenej očakával, našiel pomoc, o ktorej dokonca vyhlásil, že keby o nej vedel skôr, všetko mohlo byť iné, pravdepodobne lepšie. Pomohla mu laserová terapia, ktorá zlepšuje schopnosť červených krviniek okysličovať sa v pľúcach a odnášať oxid uhličitý z tela, čo má pozitívny vplyv na vnútorné orgány.

Pozrite si celý príbeh TU

Autor: PR servis

Ako laser funguje?

Laserový prístroj BIOquant NS zlepšuje krvnú reológiu a znižuje odpor pri prúdení krvi. Špeciálne laserové svetlo sa zavádza do nosa, pretože práve nosová dutina má početné krvné cievy s bohatým a relatívne pomalým prietokom krvi. Svetlo ožaruje všetku krv cirkulujúcu telom počas aplikácie. Práve preto je tento prístroj vhodný na prevenciu a liečbu srdcovocievnych ochorení (vysoký krvný tlak, bolesti hlavy, kŕčové žily, atď.)

Autor: PR servis

Laserovú terapiu používa viac ako 20 000 ľudí na Slovensku

Medicínsky prístroj BIOquant NS v súčasnosti používa viac ako 20 000 ľudí na Slovensku či už doma, na klinikách alebo v oddeleniach nemocníc. Pozrite sa, čo o ňom hovoria.


Autor: PR servis

Autor: PR servis

Máme pre Vás skvelú správu

V prípade, že ste sa v čítaní dostali až sem, gratulujeme Vám. Laserovú terapiu s klinicky overenými účinkami si môžete vyskúšať ZADARMO a bez akýchkoľvek záväzkov. Čo znamená skúška zadarmo? Odborník na laserovú terapiu sa s Vami porozpráva o Vašom zdravotnom probléme a zároveň si prístroj vyskúšate. Táto služba prebieha v rámci projektu Zdravé srdce.

Chcete si laserovú terapiu vyskúšať ZADARMO aj vy?

Stačí vypísať oranžový formulár a spoločnosť ORIN Slovakia, ktorá sa už viac ako 23 rokov venuje oblasti zdravia, Vás bude kontaktovať ohľadom voľného termínu vo Vašom meste.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk