Android TV od Oravy – maxi zábava, dokonalý online reset

Technológie neuveriteľne napredujú a v 21. storočí už ani televízor nie je len televízor, ale rovno interaktívne centrum domácej zábavy, ktoré sa maximálne prispôsobuje vašim preferenciám a poskytne vám zábavný reset po náročnom dni.

01.06.2021 00:00
Orava Android TV 1, PR článok, reklama, nepoužívať

Android TV sú čoraz viac v kurze práve preto, že vďaka zabudovanému operačnému systému Android, ktorý dôverne poznáme zo smartfónov, nám umožňujú na veľkorysej TV ploche robiť presne to, čo v online svete milujeme – surfovať na internete, sťahovať rôzne aplikácie na sledovanie obľúbených filmov, seriálov aj videí na rôznych streamovacích platformách, zdieľať fotky aj videá na sociálnych sieťach, komunikovať s blízkymi či hrať rôzne počítačové hry.

To všetko na maxi ploche v dych vyrážajúcom rozlíšení a v dokonale realistickom farebnom vykreslení. Takým je aj najnovší UHD Android Smart LED televízor s Wifi Orava LT-Andr55 A01. Na 55'' (139 cm) obrazovke s UHD rozlíšením (3 840 × 2 160) si vychutnáte krištáľovo čistý obraz, ostré detaily aj v rýchlych sekvenciách, výraznejší kontrast a prirodzený pohyb, čo vás dokonale vtiahne do deja napínavého filmu aj adrenalínovej počítačovej hry. Má zabudovanú Wifi aj pripojenie na LAN, nechýba mu Bluetooth, funkcia PVR pre nahrávanie obsahu na externý disk či USB, aby ste si ho mohli pozrieť vtedy, keď vám to najviac vyhovuje.

Orava Android TV 2, PR článok, reklama, nepoužívať

Technológia HDR robí obraz ešte viac realistickejší a to vďaka detailným farbám a lepšiemu kontrastu. Pozeranie filmov na televízoroch Orava s HDR preto prináša fantastický zážitok, aký ste doteraz pred televízorom nezažili. Pohodlne ho prepojíte aj s hernou konzolou, zosilňovačom, pripojíte naň slúchadlá. Intuitívne sa ovláda pomocou pribaleného diaľkového ovládača, po stiahnutí aplikácie ho však môžete ovládať aj cez smartfón. Okrem schopností očarí aj elegantným ultra slim dizajnom, ktorý sa sadne do každej obývačky. Môže byť váš za 599 €.

www.orava.eu

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy