Na darčeky myslite v predstihu. Teraz je ideálny čas na kúpu

04.12.2019 00:00
Starmedia, PR článok, nepoužívať
Autor:

Nákup darčekov si netreba nechávať na poslednú chvíľu. Ideálne je využiť akcie, ktoré sú v predvianočnom období, pretože poskytujú značnú úsporu.

Značka Samsung si na začiatok tohtoročného adventu pripravila skvelú akciu s názvom Samsung výlov. Každý, kto sa rozhodne od 2. do 8. decembra nakúpiť tri odlišné darčeky v internetovom obchode www.samsung.sk alebo v značkovej predajni Samsung, nemusí za najlacnejší zaplatiť. Farebné varianty jednotlivých produktov ale nie sú považované za odlišný produkt.

chladnička Samsung Family Hub
chladnička Samsung Family Hub Autor: Samsung

Do akcie sú zahrnuté smartfóny, tablety, nositeľné zariadenia, ako sú slúchadlá, inteligentné hodinky, náramky, chladničky, práčky, sušičky, televízory, soundbary, ale aj monitory či pamäťové karty. Pred Vianocami tak môžete kúpiť všetky darčeky a pritom výrazne ušetriť.

Čo si vybrať?

Napríklad pri kúpe televízora The Frame alebo QLED 8K, chladničky Family Hub a smartfónu Samsung Galaxy Note10+ 256GB, môžete mať smartfón v hodnote 1099 Eur v cene prvých dvoch produktov. Alebo ak chcete obdarovať seba a svojich najbližších, môžete skúsiť kombináciu smartfónu Galaxy S10+, štýlových hodín Galaxy Watch Active2 44 mm a bezdrôtových slúchadiel AKG Y500, ktoré majú z tejto trojice najnižšiu cenu, v cene celkového nákupu za prvé dva. Kombinácií je ale ďaleko viac a záleží len na vás, ktoré produkty preferujete, prípadne aké práve potrebujete.

televízor Samsung QLED 8K Q950R
televízor Samsung QLED 8K Q950R Autor: Samsung

Viac informácií o akcii nájdete na stránke samsung.sk.

smartfón Samsung Galaxy Note10+
smartfón Samsung Galaxy Note10+ Autor: Samsung
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku