Porovnali sme slovenské ekonomické softvéry. Ako to dopadlo?

11.12.2017 08:00
Profit365 logo

Na trhu je viacero ekonomických softvérov, ktoré vo veľkej miere zjednodušujú život. Pripravili sme pre Vás porovnanie ktoré Vám môže pomôcť pri výbere.

Bezkonkurenčná funkčnosť

Na porovnanie sme vybrali 5 ekonomických softvérov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu: Profit365, Omega, Pohoda, Humanet, Money S4. Softvéry sme porovnali z pohľadu manažéra/majiteľa firmy, účtovníka i skladníka. Zamerali sme sa na funkcie, ktoré sú podľa nás najužitočnejšie a najpoužívanejšie pri riadení firmy, e-shopu so skladmi či spoločnosti s viacerými pobočkami. Na dosiahnutie čo najväčšej porovnateľnosti sme vybrali jeden základný balík funkcií bez doplatkových služieb. Z porovnávania jednoznačne vyplýva, že Profit365 Vám ponúka najširšiu paletu funkcií a najkomplexnejšie riešenie spomedzi týchto piatich softvérov. V našom porovnaní nemožno však úplne porovnávať jednotlivé systémy, kedže Profit365 obsahuje v každom jednom balíčku predplatného všetky moduly, funkcie aj zákaznícku podporu. V Profit365 nič navyše nedoplácate. Aby boli ceny porovnateľné, vybrali sme do porovnania z každého softvéru základný balíček funkcií. Porovnanie: Profit365, Omega, Pohoda, Humanet, Money S4.

*Prieskum bol robený z cenníkov zverejnených na webe daných spoločností dňa 30.11.2017.

Výhodná cena

V našom porovnaní mal balík Profit365 najvýhodnejšiu cenu po balíku Pohody. Tieto dve riešenia však nemožno úplne porovnávať, keďže Profit365 disponuje viacerými funkciami, ktoré v možnostiach balíka programu Pohoda chýbajú (napr. podrobná evidencia skladov, neobmedzený počet používateľov, prepojenie s DOCKitIN a pod.).

Profit365 v cloude už od roku 2011 – v tom ozajstnom!

Do Profit365 sa pripájate cez internetový prehliadač, nie cez vzdialenú plochu, ako napríklad pri niektorých iných ekonomických softvéroch. Profit365 teda využíva tie najmodernejšie a najvyspelejšie technológie, ktoré Vám prinášajú účtovníctvo a riadenie firmy na dosah ruky. Mnohé ekonomické softvéry fungujú iba po inštalácii, ktorá môže byť zdĺhavá a nepohodlná. Musíte zavolať technika, dohodnúť sa s ním na konkrétnom čase a nechať si nainštalovať softvér na každé jedno zariadenie zvlášť. Vo väčšine softvérov si licenciu na každé ďalšie zariadenie ešte aj priplácate. S Profit365 z tohto nič nemusíte absolvovať. Nič si nikam neinštalujete – iba otvoríte prehliadač, prihlásite sa a už ste tam! Z ľubovoľného počtu zariadení, aj naraz.

Absolútny dôraz na bezpečnosť v Profit365

Tvoje dáta sú umiestnené na záložných diskoch a každú hodinu sa zálohujú. Neohrozí ich ukradnutý notebook, zmena účtovníčky či požiar v kancelárii. Profit365 ti teda umožňuje riadiť svoju firmu pomocou najmodernejších vývojových technológií – za bezkonkurenčnú cenu. Bezpečnosť Profitu365 môžeme prirovnať k internetbankingu.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk