V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom

25.07.2017 08:00
orange inzercia

Ak hľadáte kvalitné pripojenie pre miesta, kde ešte nie je alebo z rôznych príčin nemôže byť zavedená optika, pomôcť vie šikovné riešenie fungujúce v 4G sieti – Domáci 4G internet. Vďaka nemu si môžete naplno užívať vymoženosti spoľahlivého internetu, či už v meste alebo na chalupe.

Tou najlepšou možnosťou, ako byť online, je nepochybne internet na optike, s ktorým surfujete mimoriadne rýchlo a prakticky bez obmedzení. Výstavba optiky je však náročnejším procesom, preto nie je samozrejmosťou v každej lokalite a nie všade to podmienky dovoľujú.

V tomto prípade je vhodnou voľbou domáci internet, ktorý na svoje fungovanie nepotrebuje prakticky nič viac, len pripojenie k 4G sieti a jedno zariadenie. Parametrami je toto pripojenie porovnateľné, či dokonca lepšie ako pevný DSL internet, navyše sa veľmi jednoducho inštaluje.

Pre vašu domácnosť či chalupu

Domáci 4G internet je dobrou voľbou, ak často trávite voľné dni napríklad na chalupe, ale zároveň potrebujete ostať online. Užiť si tak predĺžený víkend s rodinou mimo ruchu veľkomesta so všetkými vymoženosťami súčasnej doby či pracovať z domácej kancelárie na chate tak už s domácim 4G internetom nie je problém.

V domácnosti bez problémov splní internetové nároky celej rodiny a už nebude skúšať vašu trpezlivosť dlhým čakaním na načítanie stránok. Môžete ho používať prakticky s každým koncovým zariadením, či už je to notebook, stolný počítač či smartfón alebo tablet. Pripojiť sa môžete cez Wi-Fi alebo kábel.

Bez vŕtania a neporiadku

Inštalácia je skutočne jednoduchá. Všetko potrebné si prinesiete už z predajne. Doma jednoducho rozbalíte zariadenie, ktoré vo vašej obývačke zaberie len minimum miesta, a vložíte SIM kartu. Nemusíte sa dohadovať s technikmi na čase inštalácie, brať si voľno z práce ani púšťať si do bytu cudzích ľudí. Za pár minút máte domácnosť pokrytú kvalitným internetom – bez neporiadku z vŕtania, komplikovaného káblovania či iných výrazných zásahov do interiéru. S prehľadom to zvládne prakticky každý, aj netechnický typ.

Overte si dostupnosť rýchlo a jednoducho

Na to, aby ste mohli používať Domáci 4G internet od Orangeu, netreba veľa. Stačí byť v dosahu pokrytia 4G siete. Tou Orange pokrýva až 80 % populácie Slovenska a pokrytie stále rozširuje. To, či ste v pokrytí, aj kvalitu signálu, si ľahko overíte na zákazníckej linke, v predajni Orangeu alebo cez Orange Kvalimeter. Viac informácií nájdete na www.orange.sk alebo v predajniach Orangeu.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk