Nová kapitola v histórii: krmivo pre psov PetChef, vyskúšajte aj Vy!

Väčšina zložiek, ktoré obsahuje krmivo pre psov - česť výnimke - je nekvalitná a nevhodná na ľudskú spotrebu. Pozrime sa, čo všetko obsahuje krmivo pre psov!

09.02.2024 00:00
thumbnail urb 75671, pr, nepouzivat

Obchod, kde si môžete zakúpiť krmivo pre psov zažíva v posledných desaťročiach veľký rozmach. Málokto však vie, čo v skutočnosti podáva svojmu domácemu miláčikovi.

Prehľad krmív pre psov: niečo tu smrdí

  • Krmivo pre psov sa často skladá zo zložiek, ako sú ryžová múka, kukuričná múka, ktoré sú bohaté na prázdne kalórie, ale neobsahujú žiadne cenné živiny.
  • Do produktov sa čistého mäsa dostáva len veľmi málo, ale o to viac sa pridávajú vedľajšie živočíšne produkty, čo podľa súčasných predpisov môže byť prakticky čokoľvek.
  • Bez použitia umelých prísad a zvýrazňovačov chuti by psy s citlivým nosom okamžite vyňuchali: a tu predsa niečo smrdí!
Foto: freepik.com
krmivoprepsov,, pr, nepoutivat

Takto vyhotovená hmota sa potom zvyčajne pripravuje pri vysokých teplotách s použitím menej šetrných priemyselných postupov, takže sa stratí aj to málo živín, ktoré pôvodne obsahovala. Zostáva už len nahradiť chýbajúce vitamíny syntetickými potravinovými doplnkami.

Zdravá výživa aj pre psíkov zaneprázdnené majiteľov

Našťastie dnes už existujú aj iné možnosti ako krmivo pre psov kupované v obchodoch alebo babranie sa s domácou prípravou. Je to PetChef, ktorý vytvára novú kategóriu na trhu, a krmivo pre psov je vďaka svojmu vysokokvalitnému, čerstvo pripravenému obsahu čoraz populárnejšie.

Krmivo pre psov PetChef sa vyrába podľa receptúr Dr. Józsefa Vargu („zázračného doktora“), veterinárneho lekára špecializujúceho sa na výživu psov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti dietetiky.

Foto: PetChef
thumbnail urb 7677, pr, nepouzivat

V čom je PetChef iný?

  • Krmivo pre psov je vyrobené výhradne z kvalitných surovín vhodných aj na ľudskú spotrebu.
  • Krmivo pre psov obsahuje mäso, rôzne druhy ovocia a zeleniny, ako aj superpotraviny.
  • Neobsahujú žiadne zvýrazňovače chuti, konzervačné látky ani iné prídavné látky.
  • O zachovanie výživných látok sa postarajú šetrné varenie pri nízkych teplotách, po ktorom sa hotové potraviny okamžite rýchlo zmrazia, z dôvodu zachovania ich čerstvosti.
  • A to všetko doručujeme v rámci celej krajiny, vo Vami zvolený deň doručenia, v porcovanom balení.

S PetChef-om je život taký jednoduchý

PetChef je pohodlné riešenie aj pre zaneprázdnených majiteľov. Krmivo pre psov je totiž vopred porcované, zabalené a zmrazené postupom rýchleho zmrazenia.

Foto: PetChef
thumbnail ochutnavkovybalicek 960x1200, pr, nepouzivat

Pri svojom prvom nákupe* použite kupónový kód PC-PRAVDA55 a otestujte Ochutnávkový balíček so 160 gramovým balením každej zo siedmich príchutí so zľavou –55%!

*Pre nových zákazníkov, platí pre prvý Ochutnávkový balíček.

chyba