SsangYong prekvapuje tento vianočný čas: Zvýhodnenie 1 000 € na model Torres!

Po úspešnom uvedení úplne nového modelu Torres za cenu už od 27 990 €, značka SsangYong teraz prináša vianočný darček pre svojich zákazníkov vo forme zvýhodnenia 1 000 € na toto všestranné rodinné vozidlo. Táto limitovaná vianočná ponuka platí pre skladové vozidlá modelu Torres a je dostupná až do 31. 12. 2023 alebo do vypredania skladových zásob.

18.11.2023 00:00
SsangYong Torres
Torres va noc ni -da rek, pr, nepouzivat SsangYong Torres

Vozidlá s vianočným zvýhodnením 1 000 € na model Torres sú k dispozícii u autorizovaných predajcov SsangYong po celej Slovenskej republike. Záujemcovia o tento exkluzívny darček môžu navštíviť svojho miestneho predajcu a získať viac informácií o dostupných vozidlách a konkrétnych podmienkach tejto vianočnej ponuky.

SsangYong Torres s veľkým batožinovým priestorom až 839 litrov je ideálnym spoločníkom pre vianočné nákupy alebo cesty za rodinou počas sviatkov. Zákazníci tak môžu okamžite využiť priestranné vozidlo na pohodlné prepravovanie vianočných darčekov a všetkých potrebných vecí. To všetko je doplnené atraktívnym pomerom ceny a hodnoty. Viac informácií o modeli SsangYong Torres: https://www.ssangyong.sk/torres.

chyba