Júlia a Daniel Tannerovi predstavili svoj projekt vzdelávania a finančnej gramotnosti pápežovi

Pápež František prijal behom audiencie Júliu a Daniela Tannerovcov, zakladateľov digitálnej meny PlatonCoin, ktorí Svätému Otcovi predstavili svoj projekt vzdelávania a finančnej gramotnosti dostupný pre všetkých bez rozdielu.

03.06.2021 00:00
papez1, PR článok, reklama, nepoužívať

Julia a Daniel Tannerovci predstavili behom audiencie Svätému Otcovi svoj projekt vzdelávania v oblasti financií a digitálnych mien a tiež finančnej gramotnosti, ktorý bude zadarmo k dispozícii pre všetkých. Digitálne meny sú vo svojej podstate veľmi nediskriminačný nástroj, ktorý môže pomôcť napríklad v oblastiach, kde ľudia nemajú prístup k bankovým službám. Tu ale narážajú bežní užívatelia na problém komplikovanosti u väčšiny digitálnych mien, a tak je ich praktická využiteľnosť veľmi nízka a pre väčšinu osôb sú stále ťažko pochopiteľné.

Platon Life vnímá daný problém natoľko, že sa rozhodli pripraviť unikátny vzdelávací program, s cieľom nie len teoreticky vzdelávať záujemcov o digitálnej mene, ale tiež im umožniť nadobudnuté poznatky vyskúšať prostredníctvom praktického využitia. Vzdelávací modul preto kombinuje vzdelávanie s praxou. Digitálna mena PlatonCoin poskytuje aj množstvo rôznorodého využitia. Vzdelávací modul je navrhnutý pre všetky vekové kategórie s cieľom priblížiť možnosti aj výhody používania digitálnych mien.

papez, PR článok, reklama, nepoužívať

PlatonCoin (PLTC) od spoločnosti Platon Life je jednou z novej generácie digitálnych mien. PlatonCoin umožňuje držiteľom podieľať sa na celom ekosystéme, zvanom Platon Life, na základe maximálne jednoduchého použitia kryptomeny pre verejnosť a firmy.

Platon Life je stredoeurópsky fintech startup, jeho hlavnou myšlenkou je predstavenie digitálnych mien firmám a širokej verejnosti prostredníctvom poskytovania užívateľský príťažlivých, zabezpečených riešení. Tieto riešenia v Platon Life vyvinuli na základe technológie blockchain s využitím digitálneho tokenu PlatonCoin spoločne so silnými partnermi, ako sú Microsoft, Symantec a ďalší.

Platon Life ponúka unikátne poistenie svojej digitálnej peňaženky renomovanou európskou poisťovacou spoločnosťou so zaistením na londýnskom trhu, zatiaľ čo všetky dáta sú zabezpečené softwérovou bezpečnostnou spoločnosťou Symantec. Digitálna peňaženka už spĺňa všetky požiadavky KYC a AML a ponúka nasledujúce kryptomeny: BTC, ETH, BCH, XLM, PLTC,USDT,UNI.

chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy