Kde sa oplatí objednávať vizitky online?

Vizitky sú pre biznis nevyhnutné. Pri nadväzovaní nových obchodných kontaktov na veľtrhoch, obchodných rokovaniach alebo náhodných stretnutiach je vždy dobré mať pri sebe aspoň nejakú, ideálne takú, na ktorú príjemca len tak nezabudne.

08.06.2021 00:00
vizitky, PR článok, reklama, nepoužívať

Ušetríte, ak si vytlačíte vizitky svojpomocne?

Vyriešiť vizitky vo vlastnej réžii dnes nie je problém. Ak ste schopní sami si ju navrhnúť v grafickom programe alebo využiť niektorú z dostupných šablón napríklad v aplikácii Canva, dokážete ušetriť nejaké eurá za grafický návrh.

Čo sa týka tlače, doma alebo v kancelárii máte zvyčajne výrazne obmedzené možnosti nielen pri technike tlačenia, ale aj pri voľbe papiera a orezávaní. O povrchovom zušľachtení ani nehovoríme.

Tieto faktory majú samozrejme veľký vplyv na to, ako budú vaše vizitky vyzerať, takže si treba dôkladne zvážiť, či nie je predsa len lepšie tento proces vložiť do rúk odborníkov. U profesionálov sa vám totiž otvoria nové možnosti, vďaka ktorým získa vizitka úplne nový rozmer. A to pri vytváraní pozitívneho prvého dojmu pri stretnutí s novým obchodným partnerom môže zavážiť.

Tlač vizitiek u profesionálov je rozumná voľba

Bojíte sa toho, že ak sa rozhodnete vytlačiť svoje vizitky v profesionálnej tlačiarni, bude si to vyžadovať veľkú investíciu? Možno je váš strach úplne zbytočný. V justprint.sk už dopredu viete, koľko za vami zvolený počet kusov zaplatíte.

Okrem toho, máte možnosť vytvoriť jedinečné a nezabudnuteľné vizitky, z ktorých bude sršať profesionalita. K tomu vám môžu pomôcť napríklad zaoblené rohy, parciálny UV lak, zvýrazňujúci napríklad logo alebo vybrané grafické prvky, rôzne druhy ozdobných, recyklovaných či dokonca syntetických papierov. Možná je i biela tlač na farebných papieroch a potiahnutie vizitky fóliou, ktorá zabezpečí, že vizitka bez problémov vydrží dlho reprezentatívna.

V konečnom dôsledku sú náklady na vytvorenie a vytlačenie vizitiek zanedbateľnou položkou, pretože dokážu priniesť mnohonásobne viac, ako na ne vynaložíte. Tých pár eur, čo by ste ušetrili, ak by ste si vizitky tlačili sami, rozhodne nestojí za to ochudobniť sa o prémiový efekt. Veď predsa všetko, čím sa prezentujete, o vás a vašich službách či produktoch vytvára obraz. Vytvorte ho čo najlepší!

Kvalitná tlač za výbornú cenu – čo si všímať?

Potrebujete vizitky? Z množstva ponúk, na ktoré natrafíte, si jednoducho môžete vyfiltrovať pre seba to najlepšie. Hľadajte nekompromisnú kvalitu, niekedy sa hodí aj možnosť viacerých vzorov v rámci jednej objednávky, možnosti potiahnutia matnou či lesklou fóliou a možnosť realizovať originálne nápady a špeciálne požiadavky, ak chcete byť odlišní.

Aj z pohodlia domova si ich môžete na stránke justprint.sk objednať a vyskladať si finálny produkt podľa svojich predstáv. Proces objednávania je jednoduchý, postupujete krok za krokom, v prípade potreby nájdete na stránke aj pokyny, ako pripraviť súbory do tlače a máte možnosť obrátiť sa na infolinku.

Po prihlásení získate dokonca zľavu 30% a to sa naozaj oplatí!

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
chyba