Odstránenie chĺpkov nie je tabu. Ako na to citlivo a účinne radia experti zo salónu Hairless

08.01.2021 09:18
hairless, pr clanok, reklama, nepouzivat
Autor:

Salón Hairless je jeden z mála salónov vôbec, ktorý sa špecializuje výhradne na odstraňovanie chĺpkov. Práve vďaka tomu vám expertne poradia a pripravia plán vám na mieru.

“V salóne Hairless ponúkame štyri rôzne metódy odstraňovania chĺpkov – niťovanie, vosk, elektrickú ihlu a laser. Každé telo a každá jeho časť si totiž vyžadujú inú metódu tak, aby bola efektívna a zároveň šetrná k pokožke,” hovorí majiteľka salónu Hairless, Najat Bakkal.

Autor: LENKA IMRICHOVA

V progresívnom svete depilácie na novinkách záleží. Najnovšie technológie a prístroje poskytujú klientom bezpečnejší, bezbolestnejší a účinnejší zážitok. “V minulosti sme používali najmä diódový laser. Ten bol ideálny pre našich klientov, bol veľmi bezpečný a účinný pre typ pokožky, ktorý sa v salóne opakoval najčastejšie. V posledných rokoch sa však lasere vyvíjali a dnes sú vďaka nim aj naše ošetrenia ešte bezpečnejšie, ešte menej bolestivé a viac príjemnejšie," hovorí Bakkal.

Autor: LENKA IMRICHOVA

Na trhu sú momentálne tri technológie, z ktorých si salóny môžu vyberať. Všetky tri sú pritom vhodné na odstraňovanie chĺpkov a môžu do pokožky dostať energiu na rôznych úrovniach.

  • Alexandrite 755 Nm wavelength
  • Diode 801 Nm wavelength
  • Nd.YAG 1064 Nm wavelength
Autor: LENKA IMRICHOVA

“Vďaka najnovším technológiám, ktoré dorazili aj do Hairless, je dnes možné vďaka jedinému prístroju kombinovať všetky tri technológie. Prístroj tak funguje veľmi dobre pre všetky typy pleti a chĺpkov, čo ho robí mimoriadne účinným”, hovorí majiteľka salónu Hairless, Najat Bakkal.

Aj vďaka najnovšiemu prístroju v salóne Hairless si môžete dopriať bezpečnejšiu a bezbolestnú depiláciu, ktorá vás neželaných chĺpkov zbaví navždy.

Autor: LENKA IMRICHOVA

Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu online cez formulár na www.hairless.sk a experti na hladkú pokožku vám pomôžu s prípravou plánu ošetrení na mieru.

Autor: LENKA IMRICHOVA
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku