Pred nami je ďalší slnečný víkend a akcie, z ktorých si vyberie naozaj každý

14.02.2020 00:00
Snowparadise, PR článok, nepoužívať
Autor:

Niektorým z vás už začínajú jarné prázdniny a pred nimi prvý prázdninový víkend. Podľa predpovedí bude krásny a slnečný práve na Kysuciach v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača.

Na záberoch z ich kamier si môžete odsledovať aktuálne počasie vo všetkých troch dolinách (Dedovka, Marguška a Lalíky), pozrieť kapacitu voľných miest na parkovisku, situáciu na zjazdovkách, či trať na bobovej dráhe.

Autor: PR servis

Keďže bude fajn počasie, organizátori akcií v stredisku očakávajú, že aj tie dopadnú na jednotku.

Začínajú v piatok romantikou na Valentína počas denného a večerného lyžovania. Pripravili si totiž špeciálnu akciu. Dočítate sa o nej viac TU.

Z akcií v Snowparadise si ďalej vyberú malí aj veľkí športovci:

  • 15.2.2020 : Detský rozprávkový slalom pomedzi rozprávkové postavičky bude v lyžiarskej škôlke a super odmeny budú rozdávať maskoti Macko Račko a Marguška.
  • 16.2.2020 : Valentínske verejné preteky na zjazdovke Košariská v Dedovke, kde pretekári vytvoria mužsko-ženské (chlapčensko-dievčenské) dvojice a do vyhodnotenia sa berie súčet času dvojice.
  • 15.-16.2.2020: Testovanie lyží ELAN spolu s odborným poradenstvom pri výbere vašich najlepších lyží
Autor: PR servis

O zábavné hry, súťaže a niečo podzub sa postarajú:

15.-16.2.2020 : V pojazdnom TreskaBare v Dedovke uspokoja vaše prázdne brušká legendárnou treskou v rožku a tiež rovnako výbornou rybacou polievkou.
15.-16.2.2020: V stánku Pringles nad Apreski barom sa zahrajú a zasúťažia deti aj dospelí.
15.-16.2.2020: V bufetoch a reštauráciách priamo v stredisku vyskúšate kysucké špeciality.

Autor: PR servis

Ak si chcete počas lyžovačky oddýchnuť, vyskúšajte jazdu na bobovej dráhe, ktorá je v prevádzke každý deň počas denného lyžovania. Boby sú určené aj pre dve osoby, takže si svojho drobca môžete pripútať pred seba a budete mať všetko pod kontrolou.

Autor: PR servis

V piatok a sobotu nesmie samozrejme chýbať Ratrak párty pri Apreski bare. To je informácia najmä pre tých, ktorý majú na večer zabezpečenú pani opatrovateľku. :)

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku