Hraj o premiéru pre dvoch na STAR WARS: VZOSTUP SKYWALKERA v Londýne

27.11.2019 00:00
Cinemacity, PR článok, nepoužívať
Autor:

Aj vy sa už neviete dočkať kedy príde do kín film STAR WARS: Vzostup Skywalkera? Zbystrite pozornosť, jeden z vás sa môže zúčastniť so sparing partnerom na gala premiére filmu priamo v Londýne.

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znova spoja sily, aby vzali divákov na epickú výpravu do praďalekej galaxie. Predpredaj lístkov na premiéru je už spustený a jeden šťastlivec si bude môcť ísť pozrieť vďaka Cinema City film Star Wars: Vzostup Skywalkera priamo na gala premiéru v kine Leicester Square v Londýne.

Mechanika je úplne jednoduchá, kúpite si lístok, buď v kine Cinema City alebo online. Registrujete číslo svojej vstupenky do 5. decembra na stránke www.starwarsvlondyne.cinemacity.ska 15.decembra sa dozvieš, či si vyhral zájazd pre dve osoby na londýnsku premiéru Star Wars, kde bude celý produkčný a herecký tím.

Ak náhodou nevyhráš, nezúfaj, o tom ako dopadne veľkolepý záver Ságy Skywalkerov sa dozvieš v kinách Cinema City od 19. decembra v kinách Cinema City. Film si môžeš vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark.

Autor: PR servis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku