Tipy a inšpirácie na najkrajšie sviatky roka

30.11.2018 06:00
Dni vianoc, Incheba, PR článok, reklama,...
Autor:

Viete si predstaviť Vianoce bez vône medovníkov či vareného vína? Bez čarovnej výzdoby, ktorá každoročne na konci roka skrášľuje naše domovy? Alebo bez vianočných kolied a množstva splnených prianí, ktoré pod vianočným stromčekom tešia najmä tých najmenších? Samozrejme, symbolov, bez ktorých by Vianoce neboli Vianocami, vieme vymenovať určite ešte viac. Vieme však aj to, že príjemnú vianočnú atmosféru dokáže častokrát narušiť zhon a vypätie z predvianočného nakupovania, a tak vás pozývame na miesto, kde si nakupovanie darčekov môžete užiť v pokoji a bez stresu.

Hovoríme o Dňoch Vianoc v bratislavskej Inchebe, kde si od 30. novembra do 19. decembra budete môcť vychutnať sviatočnú atmosféru, zájsť si na pohár medoviny, voňavého punču, či ochutnať rôzne špeciality. Ale hlavne, nájdete tu kopec nápadov, čím potešiť svojich blízkych počas Vianoc.

Vyberte si z tisícov vianočných prekvapení

Dni Vianoc v Inchebe ponúkajú široký sortiment darčekov pre celú rodinu. Pre verejnosť sú pripravené desiatky stánkov od 300 predajcov zo všetkých kútov Slovenska. Vybrať si budete môcť z tých tradičnejších, ako sú oblečenie, šperky, kabelky, kozmetika, doplnky do domácností, hračky či knižné tituly. Chýbať však nebudú ani výrobky zručných remeselníkov, v ponuke ktorých nájdete vianočné ozdoby, adventné vence, medové sviečky, čipkované obrazy či paličkované výšivky.

Handmade víkendy vás obalia dúškom kreativity

Ak patríte ku kreatívnym dušiam, určite vás potešia Vianočné handmade víkendy. Počas všetkých troch víkendov tu nájdete skutočne originálne a tradičné vianočné darčeky a ozdoby z dielní slovenských autorov, remeselníkov a výrobcov. V ponuke budú rôzne šperky, mydielka, kabelky, háčkované a pletené výrobky, konopné i levanduľové produkty, textilné doplnky z modrotlače, drevené dekorácie alebo jedinečné doplnky do domácnosti, ktoré v nákupných centrách nenájdete.

Autor: PR servis

Predvianočná zábava naladí nielen najmenších

Každý deň bude pre deti od 3 rokov otvorený interaktívny detský kútik, kde si budú môcť detičky za pomoci skúsených pedagógov cvičiť jemnú motoriku, tvorivé myslenie či estetické cítenie. Svoje miesto tu aj tentokrát bude mať detská vianočná pošta, cez ktorú sa priania najmenších budú môcť dostať priamo až k Ježiškovi.

Tradičné Dni Vianoc obohatí aj bohatý sprievodný program. Počas víkendov budú pre rodičov s deťmi pripravené vystúpenia rôznych folklórnych, hudobných či tanečných skupín. Publikum si bude môcť zaspievať vianočné koledy, vypočuť vianočné vinše a dozvedieť sa čosi aj o vianočných zvykoch z ďalekého Španielska. Najmenší sa môžu tešiť na baletnú rozprávku, interaktívne predstavenie cirkusovej školy či bohatý animačný program v štýle rozprávky My Little Pony a Snehových škriatkov.

Príďte sa inšpirovať tipmi na tohtoročné Vianoce do Incheby aj vy a vyberte si z tisícov tradičných a originálnych vianočných prekvapení. Nakúpte darčeky pre celú rodinu v pohodlí, bez stresu a pod jednou strechou a užite si pritom príjemnú vianočnú atmosféru.

Dni Vianoc v Inchebe od 30. novembra do 19. decembra. Otvorené budú od pondelka do štvrtka v čase od 11:00 – 19:00, v piatok a sobotu od 10:00 – 20:00 a v nedeľu od 10:00 – 19:00.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku