Štyri miestenky, osem adeptov. Kto uspeje v baráži o MS v Rusku?

09.11.2017 08:00
TVtipsport

Budúcoročné futbalové majstrovstvá sveta už poznajú drvivú väčšinu postupujúcich. V Európskej vetve treba určiť ešte 4 tímy z baráže, ktoré sa predstavia v Rusku.

Aké „nároďáky“ postúpia na záverečne podujatie? Tipnite si a priebeh vyhecovaných dvojzápasov kontrolujte v live stávkach!

K úvodnému súboju medzi Chorvátskom a Gréckom sa vyjadril tipér EscobarPablo, ktorý tipuje, že v zápase padnú maximálne 2 góly v kurze 1,57. „Grécko je majstrom taktiky, predviedlo to už niekoľkokrát. Gréci nemajú hviezdy tím, ale ich disciplína je príkladná. Spoliehajú sa hlavne na defenzívu a ja verím, že viac než dva góly v prvom zápase nedostanú,“ napísal v analýze. Súhlasíte s ním?

Extratip od borca s nickom mesut777 sa pomaly blíži do víťazného konca. V jeho náloži za necelú tisícku sa zazeleneli tri súboje z Premier League, dva zo Serie A, jeden z Ligue 1 a rovnako borec zvolil výherný tip v zápase Plzeň – Slavia. Ostáva mu ešte baráž o postup na MS vo futbale. Do Ruska sa podľa tipéra pozrú reprezentačné výbery Chorvátska, Švajčiarska a Talianska. Vybral správne? Prvé zápasy sa hrajú už od štvrtka do soboty. V prípade úspešnej predtuchy zhrabne viac ako 10 000 EUR!

Tento, ako aj ďalšie parádne tikety členov najväčšej tipérskej komunity nájdete v populárnej Tiket aréne. Ešte nie ste zaregistrovaný v Tipsporte? Urobte tak TU a získajte vstupný bonus 999 EUR!

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk