Podnikatelia, zainvestujte do udržateľnosti: VÚB ponúka nový zvýhodnený úver GREEN S-LOAN+

Ste majiteľom firmy, túžite rozšíriť svoje podnikanie a zároveň prispieť k ochrane životného prostredia, ale chýbajú vám na to potrebné finančné prostriedky. Zbystrite pozornosť. Vaša predstava môže veľmi rýchlo nabrať reálne kontúry vďaka novému úveru GREEN S-LOAN+ od VÚB. Tento špeciálny investičný úver vám môže prefinancovať až 100 percent priamych nákladov na váš enviroprojekt s výhodnou úrokovou sadzbou po celú dobu splácania. Niet viac na čo čakať.

21.06.2024 00:00
VUB , pr, nepouzivat Foto:

Do čoho sa pustíte, aby bol váš projekt skutočne v prospech životného prostredia aj vašej firmy? Pokryjete energetické potreby svojej výroby fotovoltikou na streche? Alebo chcete znížiť spotrebu energie na vykurovanie a klimatizáciu? Či rozmýšľate nad lepším využívaním vody vo vašej prevádzke? Chcete v logistike ušetriť na pohonných hmotách s čistou dopravou a čo najnižšími emisiami? Alebo si viete predstaviť hospodárenie s minimálnym odpadom?

Ak máte aj vy podnikateľský nápad, ktorý podporuje obnoviteľné zdroje energie, energetickú efektívnosť, kontrolu a prevenciu znečistenia životného prostredia, ochranu biodiverzity, adaptáciu na klimatickú zmenu alebo iný projekt z environmentálnej oblasti, teraz je ideálna príležitosť pustiť sa do toho. Úver GREEN S-LOAN+ môže byť schválený až na 100 percent priamych nákladov súvisiacich s projektom a splácať ho môžete až 20 rokov. Zvýhodnenie úrokovej sadzby môže dosiahnuť až 0,68 % p.a., je teda najvýhodnejšie spomedzi všetkých VÚB TERRA úverov a platí až do konca splatnosti, pri splnení dohodnutých podmienok. Ich súčasťou je opis projektu a záväzok dokončiť projekt v dohodnutom termíne.

Foto: SHUTTERSTOCK
VUB , pr

„Naším cieľom je podporovať a financovať projekty, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia a k udržateľnému rozvoju,“ uviedol Andrej Viceník, vrchný riaditeľ Úseku firemného bankovníctva. „Veríme, že produkt GREEN S-LOAN+ poskytne našim klientom nielen finančné prostriedky, ale aj motiváciu a podporu pri realizácii ich environmentálnych projektov.“

VÚB je banka, ktorá udržateľnosť a ochranu životného prostredia povýšila na DNA svojho podnikania. Nový úver GREEN S-LOAN+ je súčasťou širšej ponuky VÚB TERRA úverov, ktoré sú zamerané na financovanie projektov prispievajúcich k ochrane životného prostredia, zlepšeniu spoločnosti a transparentnému riadeniu firiem. VÚB týmto úverom nielenže poskytuje potrebné financie, ale aj významne prispieva k transformácii slovenskej ekonomiky na udržateľnejšiu.

Tu zistite viac o novom úvere GREEN S-LOAN+ a presných účeloch projektov.

chyba