Na JobSpoTT 2018 v Trnave si nájde prácu každý. Kto chce

29.10.2018 06:00
IMG 0331 1800
JOBSPOTT 07.11.2017 Trnava

Množstvo výnimočných a inšpiratívnych osobností, zaujímavý program a skvelé tipy, ako uspieť v kariérnom raste. Široké spektrum zamestnaní, zóna Ako sa stať..., poradenský kútik, Mama zóna, Zdravotný kútik, to všetko na tomto podujatí nájdete.

Inšpirujte sa príbehmi úspechu

Inšpirovať vás bude Bekim Aziri. Sám si našiel miesto v živote. Bez predsudkov. Oliver Lippo zase porozpráva ako vymenil Zlaté klince v reklamnej agentúre za prácu robotníka. A kto je v ich fabrike hviezda ako Sagan. Ak ste budúci žurnalista, prihovorí sa vám Michael Szatmary so svojimi skúsenosťami zo sveta televízie i známy chemik Peter Szolcsányi, ktorý si nenchá ujsť náhodu ako zdroj inšpirácie. Keď hľadáte stáž, brigádu, chcete pracovať ale aj učiť sa v zahraničí, príležitostí na debatu o vašej budúcnosti bude naozaj dosť.

Nájdite odvahu zmeniť to, čo chcete

Záujemci o zamestnanie, ktorí hľadajú nové výzvy, sa môžu dozvedieť o svojom novom uplatnení na tzv. Vzdelávacom pódiu. V rámci pásma „Ako sa stať…“ vám pracovné uplatnenie v rôznych odboroch predstavia vývojár svetoznámych bicyklov Kelly's Michal Divinec, fyzioterapeut Miro Dlhoš, kvalitár Stanislav Lelko, úradná prekladateľka Silvia Holéczyová, kariérna poradkyňa Paula Pastierova, či gurmán Rado Nackin a mnoho ďalších.

Široké spektrum povolaní i benefitov

Máte prácu, ale rozmýšľate o zmene? Na výstavnej ploche nájdete pracovné ponuky od 50-tich veľkých a prestížnych firiem a v priestoroch poradenského kútika nájdete aj ponuky malých a stredných firiem z trnavského regiónu.

V benefitnej uličke sa predstavia firmy, ktoré ponúkajú pre firmy výhody, lákadlá na pridanú hodnotu pracovať práve v ich firme. Na JobSpoTTe si preto nájdu svoje ku sociálnym programom a vychytávkam pre zamestnancov aj manažéri, ktorí sa starajú o pracovný komfort ľudí vo firme.

Mamičky majú svoj priestor v MAMA zóne, kde dostanú praktické rady ako reštartovať kariéru bez ohľadu na vek a handicapy, ktoré im vytvára starostlivosť o rodinu. V zdravej zóne si môžete pocvičiť, naučiť sa zrelaxovať ale i odmerať EKG za 60 sekúnd.

Počas celého podujatia prebieha v stánkoch spoločností množstvo súťaží o hodnotné ceny, stačí sa len zapojiť a je možné vyhrať napr. najmodernejší tablet iPad. Špeciálnou časťou je súťaž zručnosti v jazde na vysokozdvižnom vozíčku Šimunek Cup, ktorá je obľúbenou atrakciou podujatia a koná sa už tretíkrát.

JobSpoTT 2018 je najväčším kariérnym veľtrhom pracovných príležitostí v Trnave a širšom okolí pod záštitou organizácie Národné kariérne centrum. Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, hlavnými partnermi sú spoločnosti BOGE Elastmetall Slovakia, Groupe PSA a Šimunek a partnerom spoločnosť Adecco.

Súčasťou JobSpoTTu je aj Malý JobSpoTT dňa 27.10.od 12.00 do 19.00 hodiny v City Aréna v Trnave.
Viac na www.jobspott.sk

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku