Wanliss sa pripravuje na zrod novej sily. Ak nastúpi, bude to jeho smrť, varuje Legierskeho

Pár týždňov mu stačilo na to, aby sa stal jedným z najnenávidenejších bojovníkov pod patronátom OKTAGON MMA. Akonne Wanliss (8-2) prešiel prvým kolom miliónového projektu Tipsport Gamechanger suverénnym spôsobom. Vyostrený spor so Sahilom Sirajom (9-3) vyriešil už za 48 sekúnd. Vo štvrťfinále ho však čaká obrovská výzva v podobe na žlto-čiernej pôde neporazeného Mateusza Legierskeho (11-1).

05.06.2024 00:00
thumbnail OKT56EV low Kiki 547, pr, nepouzivat Foto:

Angličan pred štartom unikátnej pyramídy nepatril medzi absolútnych favoritov. Svoju vizitku ale zhodnotil práve v súboji so švédskym ostrostrelcom. „Je jasné, že po takom výkone ma ostatní začali brať vážnejšie. Pokiaľ nie, asi majú niečo s mozgom, pretože ten výstrel bol proste perfektný. Z ústupu som do neho dal obrovskú silu. Bol to taký granát, že ešte päť hodín po ňom Siraj vôbec nevedel, kde je. O štvrtej ráno sa údajne zobudil s krikom na hoteli. Pýtal sa, kde som,“ so smiechom hovoril v podcaste s Bryanom Laceym.

Mnoho priaznivcov si ostrovana s jamajskými koreňmi prioritne zaškatuľkovalo ako striptéra. Ako sám tvrdí, športové kvality sú u neho aj kvôli minulosti neraz prehliadané. Pre kariérny progres ale robí za oponou veľa potrebných detailov. „Vidia chlapíka, čo stále niekde máva s mečom. Vtipálka, čo sa snaží robiť šou. Zatiaľ čo pred bojom ponúkam ilúzie a kúzla, v klietke tvrdú realitu. Dokazujem, aký dobrý naozaj som. Pokiaľ to moji súperi stále nechápu, tvrdo narazia. Podceniť ma je najväčšia chyba,“ varuje rivalov.

Mateusz Legierski ešte doposiaľ na scéne OKTAGON MMA premožiteľa nepoznal. Poliak si voči nadchádzajúcemu konkurentovi vytvoril silný odpor a jeho správanie viackrát odsúdil. Reč o priateľskej športovej atmosfére preto opäť nie je témou dňa. „Týmto zápasom jeho cesta v OKTAGONe skončí. Ak nastúpi, bude to jeho smrť. Keď bude skúšať dostať ma na zem, skopnem ho a hotovo. Pokiaľ sa so mnou skúsi biť v postoji, rozsekám ho na kusy. Tak či tak ho ale ukončím pred limitom. Jeho víťazná séria bude fuč. Vznikne nová sila. Svetelný meč odrážajúci sa od jeho brady, moja štandardná ponuka,“ predostrel Akonne Wanliss sebavedomú predikciu.

chyba