Legierski si servítku pred ústa nedával, Wanlissovi poriadne naložil!

Pod hlavičkou OKTAGON MMA sa predstavil doposiaľ osemkrát a zakaždým odchádzal z klietky so zdvihnutou rukou. Mateusz Legierski (11-1) vstúpil do miliónového projektu Tipsport Gamechanger dominantným víťazstvom nad Matoušom Kohoutom (11-7). Hoci následne mal príležitosť vybrať si súpera ako prvý, postavil sa k dvojici, z ktorej mal vzísť víťaz až v nadchádzajúcich dňoch. Ako sa s odstupom času ukázalo, čeliť bude mnohými nenávidenému ostrovanovi menom Akonne Wanliss (8-2).

03.06.2024 00:00
thumbnail 213-H2XX1193-OKT54, pr, nepouzivat Foto:

Úvodné kolo unikátneho projektu sa z pohľadu Angličana premlelo do pikantnej rivality mimo klietku. Spor so Sahilom Sirajom (9–3) odštartoval už na letisku a postupom času sa iba stupňoval. „Ako zápasník je celkom vyspelý, ale mentálne slabý. Snaží sa pôsobiť drsne, naoko je vysmiaty, no zvnútra ho zožierajú zlé rozhodnutia, ktoré urobil. Mal by skôr bojovať v nejakej freak šou s iným striptérom,“ bez servítky sa pustil do nadchádzajúceho protivníka Mateusz Legierski.

„J3DI“ napokon v očakávanom meraní síl švédskeho konkurenta knokautoval už po 48 sekundách. Značnú dávku nevôle spustila jeho následná oslava. „Úplne ničí športového ducha. To, čo robí, je nechutné. Nehodí sa do OKTAGONu, kam chcú chodiť rodiny s deťmi. Hovorí jednu kravinu za druhou, propaguje, že je striptér, predáva svoju intimitu za peniaze ako nejaká prostitútka,“ pokračuje rozohnený 27-ročný reprezentant Poľska.

Na rodáka z Britských ostrovov si autor siedmich ukončení pred časovým limitom jednoducho verí. Kvality oponenta nepreceňuje. „Pomôžu mu, aby sa dostal maximálne do nejakej bizarnej organizácie, kam sa hodí viac. Chcem ho rozbiť a vykopnúť odtiaľ. Toto je môj domov, kde som šampiónom ja,“ sebavedomo vyhlasuje medzi profesionálmi stále len jediný raz zdolaný premožiteľ mien ako Ryšavý, Štrbák či Paradeiser.

Extra dávku motiváciu mu dodáva odpor voči správaniu súpera. „Budem bojovať v mene všetkých poľských, českých a slovenský fanúšikov, ktorí podporujú skutočné hodnoty, nie nejaké zasné reči, ktoré pubertiakom ukazujú maximálne to, ako si nechutne skrátiť cestu k sláve,“ vyhlasuje pred blížiacim sa sviatkom bojových športov pod holým nebom v Edene jeden z pražských protagonistov Mateusz Legierski.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

chyba