Emócie, zážitky i benefity – to prináša permanentka na Slovan

Čo znamená mať permanentku na Slovan? Nie je to 'len' o istote svojho miesta na všetky domáce zápasy belasých na Tehelnom poli. Permanentná vstupenka prináša najmä nezabudnuteľné zážitky i benefity pre fanúšika.

31.05.2024 00:00
thumbnail 101439  1 , pe nepouzivat Foto:

Zážitky a emócie, ktoré sa dajú zažiť len raz a v prítomnom momente, a neponúkne ich televízny prenos, film či seriál. Futbal na vlastné oči mal a vždy bude mať svoje neopísateľné čaro, zvlášť na modernom štadióne a v prostredí, ktoré je vhodné aj pre rodiny, deti i tých najstarších. Presne takým miestom je Tehelné pole, domov najúspešnejšieho slovenského klubu.

Slovan Bratislava spustil prostredníctvom www.vstupenky.skslovan.com predaj permanentiek na novú sezónu 2024/25. Dôležitou informáciou je, že cena permanentky sa medziročne nemení, a je tak ešte výhodnejšia s väčším množstvom benefitov.

Fanúšikovia kúpou permanentky získavajú istotu svojho miesta na Tehelnom poli, no predovšetkým možnosť prežiť neopakovateľné zážitky v domácej súťaži i Európe.

Foto: ŠK Slovan
thumbnail 444708 1, pe nepouzivat

Slovan priniesol do Bratislavy európsky futbalový boom. Európske pohárové zápasy sa stali vyhľadávaným zážitkom, na ktorý pravidelne chodia viac než 10-tisícové návštevy. Posledných šestnásť domácich duelov Slovana v Európe sledovali päťciferné kulisy. Priemerná európska návšteva v uplynulej sezóne predstavovala 17 770 divákov, čo je o tisícku viac než pred rokom. Európske duely belasých sú najnavštevova­nejšími športovými podujatiami na Slovensku.

Fanúšik s permanentkou získava domáci zápas 1. kvalifikačného kola Ligy majstrov (9./10. júla alebo 16./17. júla podľa žrebu) zdarma. Permanentkári majú zároveň garantované predkupné právozľavu na ďalšie európske duely, pri tých zvlášť atraktívnych si ešte môžu dokúpiť dodatočné miesta pre svojich rodinných príslušníkov i známych.

Foto: ŠK Slovan
thumbnail 449178, pe nepouzivat

Domáce zápasy Slovana Bratislava navštívilo v sezóne 2023/24 celkom 238 585 fanúšikov a fanúšičiek. Tí prežili priamo na štadióne napríklad fantastický zápas a remízu 1:1 s Lille, účastníkom francúzskej Ligue 1. Boli pri obrate z 0:1 na 2:1 v kľúčovom zápase skupiny Európskej konferenčnej ligy s Klaksvíkom, tešili sa z istoty európskej jesene po súboji so Zrinjski Mostar, či na vlastné oči videli obrat z 1:2 na 3:2 s Podbrezovou v nadstavenom čase. A to je len malá vzorka momentov, ktoré zostávajú v pamäti, a ktoré fanúšikom už nikto nevezme.

S permanentkou na Slovan majú fanúšikovia samozrejme garantované svoje sedadlo na domáce duely Niké ligy i Slovnaft Cupu. Rovnako získavajú zľavy pri nákupe klubových suvenírov v e-shope a fanshope, a taktiež dva zaujímavé benefity od klubového partnera. Permanentka je nielen výhodná, ale predovšetkým šetrí čas a peniaze fanúšika, ktorý sa stáva hrdým členom/členkou belasej rodiny.

Foto: ŠK Slovan
thumbnail 444972, pr, nepouzivat

Permanentky na Slovan Bratislava v sezóne 2024/25 sú v predaji online na www.vstupenky.skslovan.com.

chyba